Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 58. Sivas » Sivas Belediyesi Ara Sokaklarda Asfaltlama Yapıyor
Sivas Belediyesi Ara Sokaklarda Asfaltlama Yapıyor

Sivas Belediyesi Ara Sokaklarda Asfaltlama Yapıyor

Sivas Belediyesi Ara Sokaklarda Asfaltlama Yapıyor :Sivas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ramazan ayında da çalışmalarına devam ediyor. Şehrin farklı bölgelerinde çok sayıda çalışmaya imza atan ekipler son olarak Gültepe, Karşıyaka ve Eğriköprü mahallesinde yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye ekipleri Gültepe ve Karşıyaka Mahallesi’nde alt yapısı tamamlanan yerlerde asfalt, kaldırım çalışması yaparken Eğri Köprü Mahallesi’nde de üstyapı çalışmalarının sonuna gelindi.

Her yıl 16 mahalleyi alt yapısı ve üst yapısıyla bitirmeyi hedefleyen Sivas Belediyesi Gültepe Mahallesi’nde çalışmalara başladı. Hiç kaldırımı, asfaltı olmayan ara sokaklarda yoğun bir çalışma yürüten ekipler Gültepe Mahallesi’ndeki çalışmalarını 1 hafta içerisinde bitirmeyi hedefliyor.

Öte yandan Karşıyaka Mahallesi’nde devam eden alt yapı çalışmaları bittikten sonra asfalt çalışmasına başlanacak.

Eğriköprü Mahallesi’nde de adeta yeni bir bulvar açan ekipler, hem bölgenin altyapı çalışmalarını tamamladı hem de asfalt kaldırım çalışmalarını tamamlıyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*