Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 58. Sivas » Sivas Belediyesi Caddeleri Yeniliyor
Sivas Belediyesi Caddeleri Yeniliyor

Sivas Belediyesi Caddeleri Yeniliyor

Sivas Belediyesi Caddeleri Yeniliyor :Sivas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü sezonun açılmasıyla birlikte Sivas’ı açık hava şantiyesine çevirdi. Ekipler çalışmalarını; mevsim şartları nedeniyle 4-5 aya sığdırmak için büyük uğraş veriyor.

Bu kapsamda Sivas Belediyesi Kazancılar Caddesinde gerçekleştirdiği altyapı ve üst yapı çalışmalarını tamamlamak üzere alanda asfalt dökülürken kaldırım çalışmaları da tamamlandı. Işıklandırma çalışmaları ise devam ediyor.

Öte yandan Sivas Belediyesinin ulaşım sorununu büyük oranda gidereceği çalışma olan Kuzey Ulaşım Aksının parçası Gökçekler Caddesi’nde de altyapı çalışmaları tamamlandı. Alanda asfalt dökümü yapılırken kaldırım çalışmaları da devam ediyor.

Yine Fethi Akyüz Caddesi’nde yoğun bir altyapı çalışması yapan ekipler son olarak aynı caddenin üstyapı çalışmalarının startını verdi. Alanda asfalt döküm çalışmaları başlarken yine şehrimize değer katan bir görünüme kavuşacak.

Öte yandan Üniversiteye ulaşımın en önemli yollarından biri konumunda bulunan Eğri Köprü Mahallesi’nde de çalışmalar sona yaklaştı. İkinci köprünün yapımı tamamlanırken alanda bağlantı yolları da kısa sürede hizmete girecek.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*