Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 58. Sivas » Sivas, Kazancılar Caddesi’nde çalışmalar aralıksız devam ediyor
Sivas, Kazancılar Caddesi’nde çalışmalar aralıksız devam ediyor

Sivas, Kazancılar Caddesi’nde çalışmalar aralıksız devam ediyor

Sivas, Kazancılar Caddesi’nde çalışmalar aralıksız devam ediyor :İnsan odaklı çalışan halkın talepleri doğrultusunda hizmet eden Sivas Belediyesi, Kazancılar Caddesi’nde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Göreve geldiğinde, “Halkımız ne istiyorsa onu yapacağız.” diyen Belediye Başkanı Sami Aydın, vatandaş odaklı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Herhangi bir mahallede yapılacak çalışmalarda bölgede yaşayan vatandaşlardan ve esnaflardan imza toplayarak, değişimi isteyen vatandaşların en az yüzde 75’i doğrultusunda hareket ederek çalışmaları yönlendiriyor.

Çalışmalar çerçevesinde Kazancılar Caddesi’nde yapılan altyapı çalışmalarının ardından üst yapı çalışmalarında da yoğun bir çalışma yapılmaya başlandı. Mahallenin kaldırım ve yol çalışmalarında sona yaklaşılırken. Yine mahalle sakinlerinin talepleri doğrultusunda eski kurtlanmış kurumaya yüz tutmuş ağaçların yerine nitelikli ıhlamur ağaçları dikiliyor.

Daha önce Başkan Yardımcısı Abdurrahim Ceyhan’ın bölgedeki incelemelerinde hem ilgili mahalle muhtarları hem kazancılar sakinleri Kurtlanan akasyalar sebebiyle evlerinde böcek olduğuna vurgu yaparak, niteliksiz ağaçların nitelikli ağaçlarla değiştirilmesini talep etmeleri üzerine Sivas Belediyesi bu talebe cevap verip kurtlanan akasya ağaçlarının yerine nitelikli ıhlamur ağaçları almaya başladı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*