Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 58. Sivas » Sivas Kuzey Çevre Yolunun Proje İhalesi Yapıldı
Sivas Kuzey Çevre Yolunun Proje İhalesi Yapıldı

Sivas Kuzey Çevre Yolunun Proje İhalesi Yapıldı

Sivas Kuzey Çevre Yolunun Proje İhalesi Yapıldı :Seçim döneminde Belediye Başkanı Sami Aydın’ın önemli projeleri arasında yer alan Kuzey Çevre Yolu Projesi yine Başkan Aydın’ın girişimi ile 2014 yılında Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı’nın talimatlarıyla Karayolları ağına alınmıştı.

Geçtiğimiz günlerde proje ihalesi yapılan Kuzey Çevre Yolu’nda Mayıs ayında proje çalışmalarına başlanarak çalışmaların tamamlanmasının ardından yapım ihalesine çıkılacak.

Hükûmet desteği ile Sivas’a kazandırılacak proje Bölge Trafik önünden başlayarak Mereküm’ün eteğinden devam ederek Organize Sanayi Bölgesi’ni geçtikten sonra Erzincan karayoluna bağlanacak.

Şehir içi trafiğinin önemli ölçüde rahatlaması hedeflenen proje hayata geçtiğinde çok sayıda ulaşım noktası da Kuzey Çevre Yolu’na bağlanmış olacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*