Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 58. Sivas » Sivas’ta Asansörlü Üstgeçit Çalışmaları Devam Ediyor
Sivas’ta Asansörlü Üstgeçit Çalışmaları Devam Ediyor

Sivas’ta Asansörlü Üstgeçit Çalışmaları Devam Ediyor

TCDD 4. Bölge Müdürlüğü ve Sivas Belediyesi tarafından yapımı devam eden Stadyum üst geçit ve DSİ Viyadüğünde Belediye Başkanı Sami Aydın, TCDD Bölge Müdürü Hacı Ahmet Şener ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç incelemelerde bulundu.

İlimizde önemli bir ihtiyacı giderecek olan Stadyum üst geçidinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Sami Aydın, “Kasım ayı açılışını yapmayı planladığımız stadyum üstgeçidini inceliyoruz. Asansör montajı ve merdivenler gibi bazı konuları konuşmak için buradayız. Sivasspor ve okullar bölgesi için son derece önemli bir proje. Vatandaşlarımızın Kümbetten hem kara yolunu hem de demir yolunu güvenli bir şekilde geçebilmesi için çok büyük bir ihtiyaç olduğunu düşündüğümüz biz çalışma.” dedi.

Stadyum üst geçidindeki incelemelerin ardından heyet Karşıyaka ve şehri birbirini bağlayacak olan DSİ Viyadüğünde incelemelerde bulundu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*