Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Soma Büyükşehirle Hayat Buluyor
Soma Büyükşehirle Hayat Buluyor

Soma Büyükşehirle Hayat Buluyor

Soma Büyükşehirle Hayat Buluyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay, Soma’da Büyükşehir Belediyesinin gerçekleştirdiği yol ve meydan çalışmalarını yerinde inceledi.

İl genelinde hummalı bir çalışma yürüterek yollar ve sokakları modern bir hale getiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma ilçesinde de çalışmalarını hızlı bir şekilde yürütüyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay, Soma’da yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Koordinasyon İşleri Müdürü İbrahim Yıldırım, Akhisar Şantiye Sorumlusu Murat İpek ile birlikte yapımı devam eden Soma İstasyon Parkı ve Meydan Projesi’ni inceleyen Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay, vatandaşlara da yapım hakkında bilgiler verdi. Ardından, Yayladalı, Kiraz, Kaplan mahalleleri ve Menteşe Kaplıcalarının ulaşımını sağlayan 13 kilometrelik yol üzerinde genişletme ve iyileştirme çalışmalarını yerinde inceleyen Yol şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay, çalışmaların tamamlanması ile birlikte asfalt öncesi temel çalışmasının yapılacağını belirtti. Kuruçay, “13 kilometrelik yolda ulaşım adeta yapılamıyordu. Çok kötü durumda olan bu yolda genişletme ve iyileştirme çalışmaları devam ediyor. Ardından asfalt öncesi temel çalışması yapılacak. Ulaşım açısından buradaki çalışmalar ile birlikte sorun kalmayacak” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*