Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Soma’da Yol Bakım ve Onarım Çalışmaları Sürüyor
Soma’da Yol Bakım ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Soma’da Yol Bakım ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Soma’da Yol Bakım ve Onarım Çalışmaları Sürüyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda vatandaşların konforunu arttırmaya yönelik çalışmalarına yol bakım, onarım ve asfalt çalışması ile devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların ulaşımda kullandığı yollarda bakım onarım ve kilit parke taşı kaplama çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Soma Dere Mahallesi’nde yapılacak olan asfalt çalışması öncesinde yol düzenleme çalışmaları yapılmaya başlandı. Yapılan çalışmalar kapsamında yol asfalt kaplamaya hazır hale getirilmesi öncesinde yolda genişletme ve tesviye çalışmaları yapıldı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından en kısa zamanda yolun asfaltlanacağı bilgisi verildi.

Hedef En Kısa Sürede Tamamlamak
Soma Göktaş Mahallesi’nde başlanan kilit parke kaplama çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan düzenleme çalışmaları sonrasında Manisa Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yapılan kilit parke kaplama çalışmalarını yerinde inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Soma Koordinatörü İbrahim Yıldırım, yetkililerden bilgi aldı. Yıldırım, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, vatandaşların konforunun sağlanması adına yapılan çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını kaydetti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*