Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 70. Karaman » Sümer Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı
Sümer Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı

Sümer Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı

Sümer Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı :Bir süredir doğalgaz, kanalizasyon, yağmursuyu ve içme suyu gibi alt yapı çalışmalarının yürütüldüğü Sümer Mahallesi’ndeki alt yapısı tamamlanan yollarda sıcak asfalt çalışması başladı.

Sümer Mahallesi Muhtarı Nurettin Göktekin ile beraber asfaltlama çalışmalarını inceleyen Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yaptığı açıklamada çalışmalarla ilgili şu bilgilere yer verdi: “Sümer Mahallesi’nde bir süredir alt yapı çalışmalarını sürdürüyoruz. Alt yapısı tamamlanan yolları da hızlı bir şekilde sıcak asfaltla kaplıyoruz. Sümer Mahallesi’nde birçok sokak ilk defa asfalt ile buluşuyor. Kısa süre içerisinde bu mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız daha güzel cadde ve sokaklara kavuşacaklar. Bu bölgedeki bahçelere ulaşımın sağlandığı yolları ise soğuk asfaltla kaplıyoruz” dedi.

Başkan Çalışkan incelemeler sırasında mahalle sakinleri ile selamlaşarak bir süre sohbet etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*