Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 21. Diyarbakır » Sunay Caddesi asfaltlandı
Sunay Caddesi asfaltlandı

Sunay Caddesi asfaltlandı

Sunay Caddesi asfaltlandı :Asfalt çalışmalarını hızlandıran Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Lise, Rızvanağa ve Büyükalp caddelerinin ardından Sunay Caddesine sıcak asfalt serdi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, bulvar, cadde ve sokaklarda asfalt sökme, serme ve yol çizgileri çizme çalışmalarına devam ediyor. Yenişehir ilçesinde Lise, Büyükalp ve Rızvanağa caddeleri ile sokakları asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, çalışmalarını Bağlar ilçesinde sürdürüyor. Asfalt söküm çalışmaları tamamlanan Sunay (Koşuyolu) Caddesine sıcak asfalt sermeye başlayan ekipler, caddeye 5 cm kalınlığında 2 bin ton asfalt serdi. Sunay Caddesini boydan boya asfaltlayan ekipler, daha sonra Göçmenler ve Nükhet Coşkun caddelerinde çalışmaya başlacak. Ekipler, Bağlar ilçesindeki asfalt çalışmasını bir hafta içinde tamamlamayı hedefliyor.

Çalışmalar devam edecek

Kent merkezinde 2017 yılı içinde 500 bin ton sıcak asfalt serme, kırsal ilçelerde ise bin 100 kilometrelik yolda sathi kaplama yapma hedefiyle sezonu açan Büyükşehir Belediyesi’nin, kent genelinde bozuk ve yıpranan bulvar, cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışması tüm hızıyla devam ediyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*