Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Susuz-İmecik yolu yenileniyor
Susuz-İmecik yolu yenileniyor

Susuz-İmecik yolu yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, kırsalda başlattığı asfalt seferberliğine Korkuteli’nin Susuz ve İmecik mahalle yolunda devam ediyor. Bakım ve onarım çalışmaları süren yol asfaltlandığında ulaşım daha modern ve konforlu hale gelecek.
Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri Korkuteli ilçesine bağlı Susuz-İmecik Mahalle yolunda asfalt öncesi bakım ve onarım çalışması başlatıldı. Toplam 20 kilometre uzunluğundaki yolun bozulan kısımları sökülerek tekrar onarılıyor ve yol şarampolleri temizleniyor. Sulama aracı ile sulanarak silindir vasıtası ile sıkıştırılan yolun uzun ömürlü olması sağlanıyor.

KONFORLU ULAŞIM
Çalışmaları yerinde incelemek için bölgeye giden Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, mahalle yolunda yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek alt yapı ve stabilize ekibinden bilgi aldı. Susuz-İmecik mahalle yolu tamamlandığında bölgede ulaşım daha konforlu ve güvenli hale gelecek.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*