Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 61. Trabzon » Takazlı-Yeşilköy-Çıtlaklı Grup Yolu tamamlanıyor
Takazlı-Yeşilköy-Çıtlaklı Grup Yolu tamamlanıyor

Takazlı-Yeşilköy-Çıtlaklı Grup Yolu tamamlanıyor

Takazlı-Yeşilköy-Çıtlaklı Grup Yolu tamamlanıyor :Trabzon Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Her gün Trabzon’un birkaç farklı noktasında asfaltlama çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi, Beşikdüzü ilçesinde bulunan Takazlı-Yeşilköy-Çıtlaklı Grup Yolunda 6 km’lik asfaltlama çalışması gerçekleştiriyor. Önceki yıllarda yapılan çalışmalarla grup yolunun önemli bir kısmı betonlanırken bu kez kalan kısımlarda 6 km’lik asfaltlama çalışması icra ediliyor.

Konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Takazlı-Yeşilköy-Çıtlaklı Grup Yolunun, Büyükşehir Belediyesi yol ağında bulunan önemli bir yol olduğuna dikkat çekti. Söz konusu yolun özellikle üst kısımlarında geçen yıllarda betonlama çalışması gerçekleştirdiklerini kaydeden Gümrükçüoğlu, “Yolun kalan kısmında bu yılda ilk olarak altyapı çalışmalarını gerçekleştirdik, yağmur suyu hatlarını oluşturduk. Bu çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından da 6 km’lik asfaltlama çalışmasına başladık. Kısa sürede asfaltlama çalışmalarımızın tamamlanmasıyla yoldaki çalışmalarımızı tamamlamış olacağız” dedi. Başkan Gümrükçüoğlu, bölgede istinat duvarı inşaatlarının da yakın zamanda başlayacağını ifade etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*