Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Taytan Mahallesi asfaltlandı
Taytan Mahallesi asfaltlandı

Taytan Mahallesi asfaltlandı

Taytan Mahallesi asfaltlandı :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Salihli ilçesi Taytan Mahallesi ile çevre mahalleleri arasındaki bağlantı yolunu asfaltladı. Çalışmaları Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda da takip etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, Salihli ilçesinde asfalt çalışmaları gerçekleştirdi. Taytan Mahallesi ile çevre bağlantı yolu üzerinde gerçekleşen çalışmayı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve Salihli Koordinasyon İşleri Müdürü Alirıza Ünveren de takip etti. Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde çalışmaların yürütüldüğünü belirten Başkan Zeki Kayda, tüm mahalle yollarının başlatılan çalışmalar kapsamında 2018 yılı sonuna kadar asfaltlanacağını kaydetti. Köprübaşı-Demirci bağlantı yolunda başlayan asfalt çalışmalarının Taytan Mahalle merkezine kadar devam edeceğini ifade eden Başkan Kayda, “Büyükşehir Belediyesi ile el ele vererek Salihli’yi değiştiriyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve tüm ekibine teşekkür ediyorum. 2018 yılının sonuna kadar 102 mahallemize tüm belediye hizmetlerini götüreceğiz” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*