Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 44. Malatya » Tevfik Temelli Caddesin’de Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor
Tevfik Temelli Caddesin’de Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor

Tevfik Temelli Caddesin’de Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor

Tevfik Temelli Caddesin’de Üstyapı Çalışmaları Devam Ediyor :Malatya Büyükşehir Belediyesi Tevfik Temelli Caddesinde değişim-dönüşüm ve yenileme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Malatya kent merkezi başta olmak üzere tüm ilçelerde yeni yol açma, genişletme ve asfaltlama çalışmaları yapan Büyükşehir Belediyesi prestij cadde projelerine de devam ediyor. Çalışmalar kapsamında altyapısı baştan aşağı yenilenen Tevfik Temelli Caddesi standartlara uygun hale getiriliyor.

Tevfik Temelli Caddesi’nde hayata geçirilen proje, bölge esnafı ve halkının da önerileri dikkate alınarak yapılıyor. Cadde de yapılacak çalışmayla ilgili anket çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi üstyapı çalışmaları kapsamında kaldırım ve cep otopark yapım işine devam ediyor.

Yol aksı içinde kalan 80 ağacın yerine 400 ağaç diken Büyükşehir Belediyesi,2 kilometreuzunluğundaki cadde’nin yol genişliğini 12 metre’ye çıkardı.3 metregenişliğinde kaldırımların yapıldığı cadde de120 cm. genişliğinde bisiklet yolu da yapılıyor.

Cadde üzerinde trafiğin aksamaması, düzensiz otoparkların yaşanmaması için2 metregenişliğinde cep otoparklar yapan Büyükşehir Belediyesi, caddeye30 metrearayla estetik aydınlatma direkleri de monte ediyor.

Akça ağaç, Lale Ağacı ve Ihlamur gibi yetişkin ağaçların ekildiği cadde yakın bir zamanda sıcak asfalt ile kaplanacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*