Salı , 20 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 35. İzmir » Tire-Belevi Yolunun temeli atıldı
Tire-Belevi Yolunun temeli atıldı

Tire-Belevi Yolunun temeli atıldı

Tire-Belevi Yolunun temeli atıldı :Bakan Arslan, Tire-Belevi yolunun temel atma töreninde yaptığı konuşmada, Tire ilçesinde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Alandakilerin “yolların kralı Ahmet Arslan” tezahüratları üzerine, Arslan, “Gençler yolların kralını kime yakıştırdığınızı biliyorum. Sayın Başbakanımıza yakıştırdınız ama onun da bir sözünü ben de unutmuyorum, siz de unutmayın. Yolları bölünmüş yapıyoruz ve ama ‘yollar kaymak gibi oldu’ deyip kuralları unutmayın. Yol kaliteli, güzel olacak, konforlu seyahat edeceğiz ama kurallar çerçevesinde.” karşılığını verdi.

Halka hizmeti, hakka hizmet bildiklerini belirten Arslan, “Sizden bugüne kadar olduğu gibi hep yetki alarak daha iyisini yapmaya çalıştık. Allah’ın izniyle 16 Nisan’dan sonra çok daha iyisini yapacağız ama bazılarının söylediği gibi değil. Kuralları, düzeni içinde, elbette ki yasaların bizlere çizdiği sınırlar içinde. Yani ‘kral olmaz kural olur’ deyip kurallar içinde en iyi hizmeti sunacağız. Bizim o yollardaki kurallarımızı siz koyun, çalışmalarımızın önündeki engelleri, çarpık yapılaşmayı siz düzeltin, ülkeye hizmet yolunda çok daha sağlıklı bir düzenle hükümet etme tarzıyla size hizmet edelim, istediğimiz bu.” diye konuştu.

Bakan Arslan, konuşmasının ardından yüklenici firma ile pazarlık yaparak, 2019’da bitecek yolun Tire’nin kurtuluş günü olan 4 Eylül 2018’de tamamlanması istedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*