Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Tokmaklı-Karyağdı Yolu Yeniden Yapılıyor
Tokmaklı-Karyağdı Yolu Yeniden Yapılıyor

Tokmaklı-Karyağdı Yolu Yeniden Yapılıyor

Köprübaşı’na bağlı Tokmaklı ve Karyağdı Mahalleleri arasında kalan ve Yabacı ile Gerencik Mahallelerine de hizmet veren yolda, yolun genişletilmesi ve yeniden yapılması için çalışmalara başlandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi vatandaşların ulaşımlarını daha rahat bir şekilde sağlayabilmeleri için il genelinde yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Köprübaşı’na bağlı Tokmaklı ve Karyağdı Mahalleleri arasında bulunan ve bölgede bulunan diğer mahallelerin de ulaşımlarını sağladığı yolda, yolun genişletilmesi ve yeniden yapılması için çalışmalara başlanıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı’nca yürütülen çalışmaları Köprübaşı Koordinasyon İşleri Müdürü Rahmi Erdem de yakından takip ediyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde asfalt mesaisinin devam ettiğini belirterek, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün önderliğinde vatandaşlarımızın daha konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Köprübaşı’na bağlı Tokmaklı ve Karyağdı Mahalleleri arasında kalan ve Yabacı ile Gerencik Mahallelerine de hizmet veren yol da ağır kış şartları nedeniyle yer yer bozulmalar meydana gelmişti. Trafik güvenliğinin sağlanması ve vatandaşlarımızın ulaşımlarını daha rahat bir şekilde sağlayabilmesi için çalışmalarımıza başladı. Bu kapsamda yolun genişletilmesi gerçekleştirilecek ve ardından yol yeniden yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*