Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Tokmaklı’nın Üst Yapısı da Yenilendi
Tokmaklı’nın Üst Yapısı da Yenilendi

Tokmaklı’nın Üst Yapısı da Yenilendi

Manisa’nın Büyükşehir olmasının ardından il genelinde vatandaşların daha rahat bir yaşam sürmesi için alt yapı ve üst yapı hamlesi başlatan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı’na bağlı Tokmaklı Mahallesi’nde kilit parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladı. Daha önce de MASKİ Genel Müdürlüğü’nce alt yapısı yenilenen mahalle gerçekleştirilen çalışmalarla haliyle yepyeni bir görünüme kavuştu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde uzun yıllardır alt yapı ve üst yapı ihtiyaçları karşılanmayan mahallelerin sorunlarını bir bir çözüme kavuşturuyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi’nin değişim rüzgarı Köprübaşı’na bağlı Tokmaklı mahallesinde de esti. MASKİ Genel Müdürlüğü’nce ilk olarak içme suyu ve kanalizasyon hatları yenilenen mahallede, MASKİ’nin çalışmaları tamamlamasıyla birlikte Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı kilit parke taşı çalışmalarını başlattı. Mahallede çalışmaların tamamlandığı bilgisini veren Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tokmaklı Mahallemizde MASKİ Genel Müdürlüğü’müzün tamamladığı alt yapı çalışmalarının ardından kilit parke taşı döşeme çalışmalarına start vermiştik. Ekiplerimizin yürüttüğü çalışmaların ardından mahallemiz yepyeni bir görünüme kavuştu” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*