Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 61. Trabzon » Trabzon Büyükşehir asfalt sezonunu erken açtı
Trabzon Büyükşehir asfalt sezonunu erken açtı

Trabzon Büyükşehir asfalt sezonunu erken açtı

Trabzon Büyükşehir asfalt sezonunu erken açtı :Trabzon Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmalarına erken başladı. Hava şartlarının asfaltlama çalışmaları için uygun olmasını fırsat bilen Büyükşehir Belediyesi, Akçaabat ilçesinin Sarıtaş ve Yaylacık mahallelerinin ortak kullanımında olan yoldaki çalışmaları tamamlamak üzere harekete geçti. Büyükşehir Belediyesi Sarıtaş Mahallesi’nde bulunan TOKİ konutlarına kadar yaklaşık 2 km’lik yoldaki asfaltlama çalışmalarını tamamlanma aşamasına getirdi.

Sarıtaş Mahallesi Muhtarı Salih Alçan, Büyükşehir Belediyesinin mahallelerinde kalıcı hizmetlere imza attığını ifade ederken yapılan çalışmalardan ötürü Trabzon Büyükşehir Belediye başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti. Muhtar Alçan, “Yaylacık ve Sarıtaş mahallelerimiz tarafından kullanılan ana yolumuz asfaltlanıyor. Sarıtaş TOKİ konutlarına kadar asfaltlama yapılıyor. Büyükşehir Belediyemiz kalıcı çalışmalara imza atıyor. Yol çalışmalarında, altyapı çalışmalarında uzun ömürlü işler yapılıyor. Finişer ile çok kaliteli asfaltlama çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yapılan çalışmalardan çok memnunuz. İnşallah devamı da gelecektir. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Gümrükçüoğlu ve emek veren tüm Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*