Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 61. Trabzon » Trabzon Büyükşehir Belediyesi beton üretip yolları seriyor
Trabzon Büyükşehir Belediyesi beton üretip yolları seriyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi beton üretip yolları seriyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi beton üretip yolları seriyor :Trabzon Büyükşehir Belediyesi, kendi tesislerinde ürettiği betonla yol betonlaması yapıyor. Trabzon’un mahalle yolları ve ana arterlerdeki yol sorunlarını çözüme kavuşturmak için hummalı bir çalışma içinde olan Büyükşehir Belediyesi, 2017 yılında 10 Haziran itibariyle kendi tesislerinde ürettiği 95 bin ton asfalt yollara serdi. Asfaltlama çalışmalarına her gün 4 ayrı ekiple devam eden Büyükşehir Belediyesi, yine kendi tesislerinde ürettiği betonla yol betonlama çalışmalarının da startını verdi. Bu kapsamda Ortahisar ilçesinde Yeşilbük-Çatak-Hayvan Barınağı yolunda betonlama çalışmalarına başlandı. Akoluk-Sırt bağlantı yolu, Akoluk-Kamışlı Yolu ve Çağlayan Okçu Mevkii yolu da yine Büyükşehir Belediyesi tesislerinde üretilen beton ile betonlanacak.

Konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon’un mahalle yollarındaki sorunları ortadan kaldırmak için her türlü yöntemi devreye soktuklarını kaydetti. Gümrükçüoğlu, “Asfalt üretip yollarımızı serdiğimiz gibi yine kendi tesislerimizde beton üreterek yollarımızı seriyoruz. Ülkemizin en uzun yol ağına sahip ili olan Trabzon’un yol sorunlarını ortadan kaldırmak için gece gündüz işbaşındayız” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*