Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 61. Trabzon » Trabzon Büyükşehirin sinyalizasyon kavşak yenileme çalışmalarını sürdürüyor
Trabzon Büyükşehirin sinyalizasyon kavşak yenileme çalışmalarını sürdürüyor

Trabzon Büyükşehirin sinyalizasyon kavşak yenileme çalışmalarını sürdürüyor

Trabzon Büyükşehirin sinyalizasyon kavşak yenileme çalışmalarını sürdürüyor :Trabzon Büyükşehir Belediyesi “sinyalizasyon kavşak yenileme” çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü tarafından başta Yavuz Selim Bulvarı (Tanjant Yolu) olmak üzere birçok noktada gerçekleştirilen çalışmalarla trafik akışkanlığı ve güvenliğinin arttırılması sağlandı.

Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Yavuz Selim Bulvarının Meydan bölgesindeki trafik ışıkları ledli direklere dönüştürülürken yaya geçitleri revize edildi. Valilik bölgesinde ise öğrenci ve yaya yoğunluğu sayımları yapılarak butonlu yaya geçidi inşa edildi ve bu bölgedeki öğrencilere trafik eğitimi verildi. Büyükşehir Belediyesi ekiplerince ayrıca Trabzonspor Bulvarı, Devlet Yolu (Beşirli) Yalı Mahallesi, Kalkınma Mahallesi (Meteoroloji bölgesi) ve Yenimahalle’de (diş hastanesi bölgesi) sinyalizasyon, kavşak ve altyapı yenileme çalışmaları yapılarak hizmete sunuldu.

Konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, her alanda çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Gümrükçüoğlu, “Kavşaklarımızda, yaya geçitlerinde sinyalizasyon ve yenileme çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu çalışmalarla hem trafik akışkanlığı arttırılmış oluyor hem de güvenlik sağlanmış oluyor” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*