Çarşamba , 24 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 61. Trabzon » Trabzonda asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor
Trabzonda asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

Trabzonda asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

Trabzonda asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor :Erdoğdu Mahallesi’nde gerçekleştirilen asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Mevsim boyunca bu şehrin ana yollarının yapım, bakım, onarımlarını gün ardı kesilmeden devam ettireceğiz” dedi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Asfalt mevsiminin yeni başlamış olmasına rağmen 45 bin ton asfalt üreterek mahalle yollarına seren Büyükşehir Belediyesi, Ortahisar ilçesinin Erdoğdu Mahallesi’nde asfaltlama çalışması gerçekleştirdi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Erdoğdu Yolu’ndaki asfaltlama çalışmalarını yerinde takip etti. Burada görev yapan mesai arkadaşlarına tatlı ikram eden Gümrükçüoğlu, “Emeğinize elinize kolunuza sağlık. Sizin alın terinizle yaptığınız bu hizmet benim nezdimde en büyük kıymeti olan emektir. Şehrimiz sizlerin emekleri ile daha güzel, daha yaşanılır hale geliyor. Bu yol binlerce insana hizmete eden bir yolumuz. Finişir ile son derece kaliteli bir asfalt seriyoruz. Hem insanlarımızın sağlığının hem de araçların korunmasını temin eden önemli bir çalışma yapıyoruz. Sizlerin mevsim boyu gayretleriyle bu sene bu şehrin ana yollarının yapım, bakım, onarımlarını gün ardı kesilmeden devam ettireceğiz” dedi.

3 Nolu Erdoğdu Mahallesi Muhtarı Ergun Memiş de yapılan çalışmalardan ötürü Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*