Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 61. Trabzon » Trabzon’daki Heyelan
Trabzon’daki Heyelan

Trabzon’daki Heyelan

Trabzon’daki Heyelan :Heyelan olaylarının yaşandığı bölgelerde kendi ağındaki yolları yeniden ulaşıma açan Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyelerinin ağında bulunan yolların ulaşıma açılması için de çalışmalarını sürdürüyor.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Akçaabat, Yomra ve Arsin ilçelerinin sağanak yağış nedeniyle heyelan olayları yaşanan mahallelerinde çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri, toprak kayması ve dere taşkını gibi heyelan olaylarının meydana geldiği Akçaabat ilçesinin Çukurca, Akçaköy, Esentepe, Fındıklı ve Uçarsu mahalleleri ile Yomra ilçesinin Demirciler ve Tepeköy ile Arsin ilçesinin İşhan ve Yolaç mahallelerinde kendi ağındaki yolların tümünü yeniden ulaşıma açtı. Söz konusu mahallelerde ilçe belediyelerinin ağında bulunan yolların bayram öncesinde ulaşıma açılması için de Büyükşehir Belediyesi ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*