Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » TÜPRAŞ Kavşağında son rötuşlar
TÜPRAŞ Kavşağında son rötuşlar

TÜPRAŞ Kavşağında son rötuşlar

Batman Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, trafik yoğunluğunun olduğu yerlerdeki sinyalizasyon yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Vatandaşlardan gelen taleplerin yanı sıra tespit edilen noktalara anında müdahale eden ekiplerimiz, vakit kaybetmeden gerekli önlemleri alıyor.

Özgürlük Bulvarı üzerinde bulunan TÜPRAŞ Kavşağında mahalle sakinleri ve esnaftan gelen talepleri değerlendiren Batman Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, anılan yerin sinyalizasyon sistemini yeniledi.

Tüpraş Kavşağındaki trafik sisteminde yapım, bakım ve onarım çalışmalarında sona gelindiğini belirten Belediyeye bağlı Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü personeli, hafta içinde sinyalizasyon sisteminin devreye gireceğini belirtti.

Kent merkezinde artan araç sayısı karşısında yeni kavşaklara da sistemin kurulması için gerekli çalışmaların devam ettiği kaydedilirken, TÜPRAŞ Kavşağında hafta içinde yapılan çalışmalarda yeraltı ve üst bağlantı çalışmaları ile üst montaj çalışmasının tamamlandığı hatırlatıldı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*