Çarşamba , 17 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Turgutlu Kavşak Projesinde Altyapı Deplaseleri Başladı
Turgutlu Kavşak Projesinde Altyapı Deplaseleri Başladı

Turgutlu Kavşak Projesinde Altyapı Deplaseleri Başladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu’da can ve mal kayıplarını en aza indirgemek için ilçe merkezinden geçen ve İzmir-Ankara karayolu olarak bilinen D300 (E96) karayolu üzerine inşa edeceği kavşak projesinin isabet ettiği altyapıların deplase çalışmalarını başlattı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatıyla hazırlanan, Turgutlu’daki mal ve can kayıplarını en aza indirgemeyi amaçlayan Katlı Kavşak ve Yol Uygulama Projesi’nde altyapı deplaseleri start aldı. Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay da, Turgutlu Koordinasyon İşleri Müdürü İbrahim Kutar ile birlikte altyapı deplaseleri ile birlikte ilerleyecek olan kazıkları çakma çalışmalarının başlatılması için gerekli incelemelerde bulundu. Yüklenici firma yetkililerinden bilgiler alan Kuruçay, kavşak projesiyle şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın birbirinden ayrılarak trafiği rahatlatmayı amaçladıklarını söyledi. Heyet incelemelerin ardından projenin betonarme yapılarını tedarik edecek firmanın üretim tesislerini de ziyaret ederek, çalışmaları inceledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*