Çarşamba , 26 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 37. Kastamonu » Turizm Yolu Çalışmaları Başladı
Turizm Yolu Çalışmaları Başladı

Turizm Yolu Çalışmaları Başladı

Turizm Yolu Çalışmaları Başladı :Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın turizmi canlandırmak adına dört koldan başlattığı çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Tarihi konaklar, çarşılar, sokak sağlıklaştırmaları ve meydan projeleriyle kültür turizmini canlandırmayı hedefleyen Başkan Babaş, turizmin canlanmasını destekleyecek stratejik projelerin yanı sıra turistlerin şehre ulaşımını kolaylaştıracak turizm yolu projesine de start verdi.

Batı Çevre Yolu’ndan şehre bulvar şeklinde uzanacak olan turizm yolu çalışması Seyrangah projesinin üst tarafında başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Babaş, “Tur otobüslerinin ve ilimizi ziyarete gelecek turistlerin oluşturulacak turizm yolu aksıyla şehir merkezine ulaşımını kolaylaşacak. Ayrıca tur otobüslerinin park sorununu çözmek üzere Seyrangah projesinin alt kısmında park alanı oluşturuldu. Bu noktada turizm yolunun hızla tamamlayacağız” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*