Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 41. Kocaeli » UlaşımPark’tan sürücülere ödüllü motivasyon
UlaşımPark’tan sürücülere ödüllü motivasyon

UlaşımPark’tan sürücülere ödüllü motivasyon

UlaşımPark’tan sürücülere ödüllü motivasyon :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark A.Ş, vatandaşların daha iyi ulaşım sağlayabilmeleri için çeşitli uygulamalar yapıyor. Yolcu memnuniyetinin amaçlandığı çalışmalardan biri olarak otobüs şoförleri ödüllendiriliyor. Şoförlerin motivasyonunun sağlanması için UlaşımPark A.Ş, her ay, ayın personellerini seçiyor. İyi performans sergileyen şoförler ayın sürücü personeli seçilerek ödüllendiriliyor.

YOLCULAR BELİRLEYİCİ

UlaşımPark şirketinde görev yapan sürücü personelin moral ve motivasyonunu artırmak, başarılı personeli ödüllendirmek, örnek tutum ve davranış sergileyen sürücü personeli belirlemek amacıyla Nisan ayı itibariyle “Ayın Sürücü Personelini Seçme Uygulamasına” başlandı. Ayın sürücü personelleri, konforlu araç kullanımı, yolculardan gelen teşekkür mailleri, idari amirlerin görüşleri, kişisel bakım ve yolcu ilişkileri gibi unsurlar değerlendirilerek seçiliyor.

6 SÜRÜCÜYE ÖDÜL

Gebze ve Körfez garajı olmak üzere toplam Nisan ayında 6 sürücü personele UlaşımPark Genel Müdürü Yasin Özlü tarafından plaket ve ödülleri takdim edildi. Özlü, sürücü personellere örnek davranışlarından dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi. Ödül alan sürücüler şunlar: Gebze; Mehmet Tozlu, Fatih Aydoğan ve İshak Taştan, Körfez; Yasin Şahin, Hakan Börekçi ve Bülent Korkmaz.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*