Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Urganlıya Yeni Köprü
Urganlıya Yeni Köprü

Urganlıya Yeni Köprü

Urganlıya Yeni Köprü :Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Turgutlu ilçesi Urganlı Mahallesine kazandırılacak olan yeni köprünün yapım çalışmaları devam ediyor. Urganlı’da fore kazık temel çalışmalarının yapıldığını belirten Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay, 126 metre uzunlukta ve 10 metre genişliğe sahip olacak yeni köprünün mahalleye kısa süre içerisinde kazandırılacağını söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, dur geç olarak adlandırılan köprülerdeki yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Turgutlu ilçesi Urganlı Mahallesinde de köprü yapım imalatları devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay, Turgutlu Koordinasyon İşleri Müdürü İbrahim Kutar ile birlikte fore kazık temel çalışmaları yapılan köprüyü inceledi. Urganlı’daki dur geç köprüsünün kullanım ömrünü tamamladığını belirten Kuruçay, yeni köprünün 126 metre uzunlukta ve 10 metre genişlikte olacağını söyledi. Karşılıklı yönlerde hareket eden iki aracın rahatlıkla köprüden geçebileceğini aktaran Kuruçay, çift şeritli yaya geçişleri ile yayaların da güvenliğinin sağlanacağını söyledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*