Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 65. Van » Van’da yol çizgi işaret boyaları yenileniyor
Van’da yol çizgi işaret boyaları yenileniyor

Van’da yol çizgi işaret boyaları yenileniyor

Van’da yol çizgi işaret boyaları yenileniyor :Van Büyükşehir Belediyesi bir yandan şehirdeki yolların bakımını yaparken diğer yandan da solmuş yol çizgilerini ve trafik işaret boyalarını yeniliyor.

Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı’na bağlı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri ağır kış şartları nedeniyle zarar gören yol çizgilerini yenileme çalışması yapıyor. Kaldırım ve refüjlerde bulunan bordür taşlarını da sarı – beyaz renklere boyayan ekipler ayrıca yaya geçidi ve kavşaklardaki işaret çizgilerini de yeniliyor.

Maraş caddesi, Milli Egemenlik caddesi, Cumhuriyet caddesi, Doğu caddesi, Sıhke caddesi, Mal Müdürlüğü sahası, İl Jandarma Komutanlığı ve Atmaca Mahallesi’ndeki çalışmalarını tamamlayan ekipler bu bölgede toplam 10 ton boya kullandı.

İşaret boyalarının araç kullanıcılarının trafikte doğru yönlendirilmesi ve trafik güvenliğinin sağlanması için büyük önem taşıdığını belirten yetkililer sürücüleri trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*