Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Viranşehir Şehirlerarası İlçe Otogar Sahası Asfaltlandı
Viranşehir Şehirlerarası İlçe Otogar Sahası Asfaltlandı

Viranşehir Şehirlerarası İlçe Otogar Sahası Asfaltlandı

Viranşehir Şehirlerarası İlçe Otogar Sahası Asfaltlandı :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Ekipleri, Viranşehir şehirlerarası otogar sahasının çökme yapan tabanını sıcak asfaltla güçlendirdi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda hizmete açılan şehirlerarası ilçe otogarının kilitli parke olan tabanında yaşanan çökmelerin önüne geçmek amacıyla çalışma başlatan ekipler, sökümünü yaptıkları kilitli parkenin ardından sahası asfaltlayarak tekrar hizmete sundu.

MARDİNYOLU-EYÜPNEBİ TÜRBESİ BAĞLANTI YOLU GÜÇLENDİRİLİYOR

“Sabır Beldesi” olarak bilinen Hz. Eyüp Peygamberin makamının bulunduğu Eyüpnebi Beldesinin Mardin Karayolu ile bağlantı yolunda güçlendirme yapan Büyükşehir Belediyesi ekipleri yolu stabilize malzeme ile güçlendirdi ve asfalta hazırladı.

Türbeyi ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerin özellikle araç sürücülerinin güvenli seyahat etmelerine imkân sağlayan yol çalışması sayesinde yolda yer alan bozuk satıhlar giderilecek.

VİRANŞEHİR EMİROĞLU MAHALLESİ SEMT SAHASINDA SONA YAKLAŞILDI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından 13 ilçede yaptırılan halı saha ve spor kompleksleri, gençlere spor yapma imkânı sunuyor.

Viranşehir’de Emiroğlu Mahallesi’nde yapımında sona gelinen halı saha ve spor kompleksi aydınlatma ve altyapı eksikliklerinin ardından gençlerin hizmetine sunulacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*