Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Yağcılar Mahallesi’nde kilit parke taşı döşeme ve bordür çalışması
Yağcılar Mahallesi’nde kilit parke taşı döşeme ve bordür çalışması

Yağcılar Mahallesi’nde kilit parke taşı döşeme ve bordür çalışması

Yağcılar Mahallesi’nde kilit parke taşı döşeme ve bordür çalışması :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesine bağlı Yağcılar Mahallesi’nde kilit parke taşı döşeme ve bordür çalışması gerçekleştiriyor.

Hizmetlerini Manisa genelinde sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesi Yağcılar Mahallesi’nde kilit parke taşı döşeme ve bordür çalışması yapıyor. Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay, çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Yunusemre ilçesi Yağcılar Mahallesi girişinde 4 bin metrekarelik kilit parke taşı döşeme ve bordür çalışması gerçekleştiriyoruz. Amacımız ulaşım sorunu yaşanmaması ve vatandaşın konforlu bir şekilde yaşamasını sağlamaktır” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*