Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Yaz Okulu Öğrencilerine Trafik Eğitimi
Yaz Okulu Öğrencilerine Trafik Eğitimi

Yaz Okulu Öğrencilerine Trafik Eğitimi

Yaz Okulu Öğrencilerine Trafik Eğitimi :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ESMEK Yaz Okullarında öğrenciler eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşıyor. ESMEK Yaz Okulu öğrencileri çeşitli branşlarda keyifli atölyelerin yanı sıra bilgilendirici eğitimler de almaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilerin yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirmeleri amacıyla açılan ESMEK Yaz Okullarında öğrenciler trafik eğitimi aldı. Eskişehir Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Hüseyin Kuşoğlu tarafından verilen eğitimlerde , yolculuk kuralları ve güvenliği, güvenli geçiş noktaları, kaldırım banket ve karşıdan karşıya geçiş kuralları, bisiklet ve araçla yolculuk kuralları ile genel trafik kuralları hakkında bilgiler verildi. 4 gün sürecek eğitimlerin sonunda 600 öğrencinin trafik eğitimlerinden faydalanması hedefleniyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*