Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Yıllardır Yapılmayan Yolu Manisa Büyükşehir Yapıyor
Yıllardır Yapılmayan Yolu Manisa Büyükşehir Yapıyor

Yıllardır Yapılmayan Yolu Manisa Büyükşehir Yapıyor

Yıllardır Yapılmayan Yolu Manisa Büyükşehir Yapıyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç Çobanlar Mahallesi’nin 11 mahalleye bağlayan 33 kilometrelik yolda temel çalışmasına başladı. Muhtar Bahtiyar Tosun, yapılan çalışmalar için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar kapsamında Kırkağaç’ın Çobanlar Mahallesi’ni 11 mahalleye bağlayan 33 kilometrelik yolda asfalt için birinci kat asfalt çalışması başlattı.

“Yol 1986’da açılmıştı”
Yapılan çalışmadan duyduğu memnuniyeti aktaran Çobanlar Mahallesi Muhtarı Bahtiyar Tosun, “1986’da yolumuz açılmıştı. O zamandan şimdiye kadar hiçbir şey yapılmamıştı. Ama şimdi Cengiz Başkanımızın sayesinde yolumuzda çalışmalar başlatıldı. Başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*