Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Yol Sorunları Manisa Büyükşehirle Ortadan Kalkıyor
Yol Sorunları Manisa Büyükşehirle Ortadan Kalkıyor

Yol Sorunları Manisa Büyükşehirle Ortadan Kalkıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’ın Akkocalı, Kurtulmuş ve Kobaşdere mahallelerinin ulaşım sağladığı yolda, genişletme ve asfalt çalışması yaptı.

İl genelinde yol çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’ın Akkocalı, Kurtulmuş ve Kobaşdere mahallelerinin yıllardır yapılamadığı için sorun yaşadığı yolunda genişletme ve asfaltlama çalışması yaptı. Çalışmaları yerinde inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay ve Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri yetkililerden bilgiler aldı. Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, “Üç mahallemizin ortak kullandığı bir yol burası. Yolun eski olmasından dolayı birtakım sorunlar yaşanıyordu. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak yolda ilk önce genişletme, ardından da asfaltlama çalışması yaptık” dedi.

Başkan Ergün Talimat Verdi

Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay ise, “Bu yol üç mahallemize de ulaşım sağlanan bir yol. Büyükşehir Belediyesi tarafından toplu taşıma hizmeti de veriliyor. Yolda sorunlar yaşanıyordu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda hızla çalışma başlattık. Yol genişletme ve ardından asfaltlama yaptık. Artık bu yolda konforlu ulaşım sağlanacak” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*