Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 44. Malatya » Yukarı Selimli ve Söğüt Mahalleleri Asfaltlandı
Yukarı Selimli ve Söğüt Mahalleleri Asfaltlandı

Yukarı Selimli ve Söğüt Mahalleleri Asfaltlandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Hekimhan ilçesine bağlı Yukarı Selimli ve Söğüt Mahallelerinde asfaltlama çalışması yaptı.

İlçe ve kırsal bölgelerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, kırsal bölgelerin en büyük problemi olan yol ve ulaşım sorunlarını da çözmeye devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında Hekimhan’ın Yukarı Selimli mahallesinde3 kilometre, Söğüt mahallesinde ise1.5 kilometresıcak asfalt serimi yapıldı. Büyükşehir Belediyesi sezon boyunca Hekimhan ilçesinde 10 mahallenin ulaşım sorununu çözdü. Büyükşehir bu 10 mahallede toplam 26.5 kilometrelik sıcak asfalt serimi yaptı.

Yapılan çalışmaları değerlendiren mahalle halkı Hekimhan ve mahallelerinin uzun yıllardır hizmete aç olduğunu belirterek, “Son yıllarda ilçemizin her yerinde hummalı bir çalışma vardı. Birçok mahalle asfaltla yeni tanıştı. Yukarı Selimli ve Söğüt mahalleleri de beklediği hizmeti almaya başladı. Ulaşım ve yol sorunumuz çözüldü. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Büyükşehir Belediyemizin Hekimhan’ımızda yaptığı çalışmalardan dolayı da ayrıca gurur duyuyoruz” dediler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*