Salı , 16 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 41. Kocaeli » Derince’nin yolları elden geçecek
Derince’nin yolları elden geçecek

Derince’nin yolları elden geçecek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, rahat ve konforlu ulaşım için kentteki yol ağlarının bakımlarını sürdürüyor. Tüm ilçelerde yollar elden geçirilerek konforlu ulaşım sağlanıyor. Ulaşım Daire Başkanlığı bu kapsamda Derince’de de çalışma gerçekleştirecek. Altyapı çalışmalarından dolayı bozulan yolların üst yapı uygulamaları yapılacak.

80 BİN TON ASFALT

Yeni yılda başlayacak program ile Derince’deki bozuk yollar elden geçirilecek. Çalışma kapsamında yollara 80 bin ton binder asfalt malzeme, 5 bin ton asfalt yama serilecek. Uygulamada bozulan kaldırımların yenilenmesi için 75 bin metrekare parke ile 60 bin metre bordür kullanılacak.

6 FİRMA KATILDI

Derince ilçesinde 2018 yılında yapılacak üst yapı çalışmasını gerçekleştirecek firmayı belirlemek üzere ihale düzenlendi. İhaleye 6 firma teklif verdi. En düşük teklif 15 milyon 444 bin TL ile Simge Mat Maden’den gelirken en yüksek teklifi 19 milyon 236 bin TL ile Metafor İnşaat verdi.

Firmalar Teklifler
Simge Mat Maden 15 milyon 444 bin TL
Karacayol İnşaat + Uğurkar İnşaat 16 milyon 198 bin TL
Kar Asfalt 18 milyon 261 bin TL
Özsal İnşaat 18 milyon 494 bin TL
Ayhanlar Asfalt 18 milyon 749 bin TL
Metafor İnşaat 19 milyon 236 bin TL

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*