Çarşamba , 17 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 54. Sakarya » Erenler’de bozulan yollar asfaltlanıyor
Erenler’de bozulan yollar asfaltlanıyor

Erenler’de bozulan yollar asfaltlanıyor

SASKİ tarafından 25 milyonluk maliyetle gerçekleştirilen altyapı çalışmları devam ediyor. Erenler halkının daha kaliteli, kesintisiz ve temiz içmesuyuna kavuşması için yürütülen çalışmaların tamamlandığı bölgelerde SASKİ asfalt çalışması da başlattı. Ayrıca bölgede parke çalışmaları sürüyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Erenler’i modern içmesuyu altyapısı ile buluşturmak için hayata geçirilen 25 milyonluk projede çalışmalar devam ediyor. Proje kapsamında hat işlemlerinin tamamlandığı bölgelerde ise SASKİ ekipleri tarafından sıcak asfalt ve parke çalışması gerçekleştiriliyor. Konuya ilişkin bilgiler veren Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Seyit Sakallıoğlu, “Bir yandan Erenler’in içmesuyu altyapısını yeniden inşa ederken, diğer yandan ise altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde sıcak asfalt ve parke çalışması gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Şu ana kadar altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerin büyük bir kısmını sıcak asfalt ve parke ile buluşturduk. Bu çalışmalarımız kapsamında 4 bin 500 metrekare parke döşedik. 20 bin ton sıcak asfalt attık. Altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgeleri sıcak asfalt ve parke ile buluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*