Çarşamba , 21 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Turgutlu Akçakmak Yolu’na Akçaağaçlar Dikiliyor
Turgutlu Akçakmak Yolu’na Akçaağaçlar Dikiliyor

Turgutlu Akçakmak Yolu’na Akçaağaçlar Dikiliyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesi Akçakmak Yolu’ndaki prestij çalışmalarının ardından, caddede belirlenen noktalarda ağaç dikimi gerçekleştirdi. Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekipleri, prestij caddesine 95 adet akçaağaç dikti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda, ilçelerde 24 saat yaşayan alanlar oluşturmak amacıyla çalışmaları başlatılan prestij caddelerinde bir bir sona yaklaşılırken, bir diğer taraftan peyzaj ve yeşillendirme çalışmaları da yapılıyor. Bu kapsamda Turgutlu’da Akçakmak Yolu’ndaki prestij çalışmalarını tamamladı ve ilçe halkının kullanımına sundu. Şimdi de Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı ekipleri, cadde boyunca 95 adet akçaağaç dikti. Çalışma sırasında ekiplere kolaylıklar dileyen vatandaşlar, prestij caddesindeki güzellikler için teşekkür etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*