Pazartesi , 22 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Alt Sektörler

Alt Sektörler

Alt Sektörler

Yol Açma ve Genişletmede Rekor Çalışma

Yol Açma ve Genişletmede Rekor Çalışma : 473 kilometre yol genişletme, 150 kilometre de yeni yol açma çalışması yapan Malatya Büyükşehir Belediyesi, ayrıca 402 kilometre stabilize, 387 kilometre de bakım-onarım çalışması olmak üzere toplamda 1.400 kilometre civarında yol hattında çalışma yaptı. Büyükşehir statüsüyle birlikte şehir genelinde yoğun çalışmalar sergileyen Malatya Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılında yol açma ve genişletme çalışmalarında önemli ... Devamını Oku »

Kahramanmaraşta Asfalt Çalışmaları

Kahramanmaraşta Asfalt Çalışmaları :Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, kış şartlarının yaklaşması ile beraber yol asfaltlama, kaldırım ve bordür döşeme işlemlerine hız verdiklerini söyledi. Güven, yaptığı açıklamada, ilçede zemin etüdü, toprak tesviye işlemi ve alt yapı drenaj çalışmasının tamamlandığı noktalarda sıcak asfalt kaplama çalışmalarının yapıldığını belirtti. Üst yapı çalışmaları ile bölgedeki olumsuz ulaşım şartlarının giderildiği ifade eden Güven, “Afşin Belediyesi ... Devamını Oku »

Anlı Asfalt ve Refüj Çalışmalarını Denetledi

Anlı Asfalt ve Refüj Çalışmalarını Denetledi :Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Fırat Anlı, Gökkuşağı Evleri bölgesinde yolların asfaltlanması ile Kamışlo Bulvarı’nda refüjde ağaç dikim çalışmalarını yerinde inceledi. Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Fırat Anlı, Gökkuşağı Evleri arkasındaki cadde ve yolların asfaltlanma çalışmalarını inceledi. Anlı, Fen İşleri Daire Başkanı Bülent Uçan’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Uçan, Ramazan ayı boyunca planlanan cadde ve yollarda ... Devamını Oku »

PETKİM Aliağa Kompleksi Konteyner Limanı Projesi

Aliağa Kompleksi Konteyner Limanı Faz-1 Aşaması Spiral Çelik Kazık Boru için Özbal Çelik Boru ile sözleşme imzalandı. Petkim’in iştiraki Petlim ile Hollandalı APM Terminals şirketi arasında, Aliağa Kompleksi’nde kurulacak konteyner limanının işletilmesi konusunda yeni gelişmeler kaydedildi. Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; söz konusu projenin Faz-1 Aşaması kapsamında yer alan spiral çelik kazık boru işi için Özbal Çelik Boru ile 5,8 milyon dolarlık sözleşme ... Devamını Oku »

Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri Projesi Köprünün bakım, onarım ve yapısal takviye ihalesi

[ 05/09/2013; 14:30 son: 16:30. ] T.C. Karayolları (TCK) Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan, “Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri’nin Bakımı, Onarımı ve Yapısal Takviye Yapımı” ihalesi ile ilgili beklenen ilan 09 Temmuz 2013 tarihli Kamu İhale Kurumu (KİK) Bülteni’nde yayımlandı. Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; söz konusu ihalenin son teklif verme tarihi 05 Eylül 2013 günü saat 14:30 olarak ilan edildi. Şartnameler, 1.200 lira karşılığında TCK Genel Müdürlüğü’nden (İsmet İnönü Bulvarı No: 14 06100 Yücetepe Çankaya/Ankara ... Devamını Oku »

HYDREMA Baumaschinen GmbH

HYDREMA Baumaschinen GmbH Kromsdorfer Straße 18 99427 Weimar Germany Tel: +49 3643 4610 Fax: +49 3643 461402 E-Mail: hydrema@hydrema.com Website: www.hydrema.com Devamını Oku »