Salı , 23 Mayıs 2017
Son Dakika
Anasayfa » Genel

Genel

Genel

Temsa’dan Kamil Koç’a 40 Safir Plus

Temsa’dan Kamil Koç’a 40 Safir Plus :Türkiye’nin ilk ve lider karayolu yolcu taşıma şirketi Kamil Koç, otobüs filosunu TEMSA ile güçlendirmeye devam ediyor. TEMSA, şehirlerarası yolcu taşımacılığının 91 yıllık markası Kamil Koç’a 40 adet 2+1 TEMSA Safir Plus VIP araç teslimatı daha gerçekleştirdi. TEMSA Satış Direktörü Murat Anıl, araçları Bursa Otogarı’nda düzenlenen törenle Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Operasyon Direktörü Çağatay ... Devamını Oku »

Kocaeli Büyükşehir’den, bir gecede yaya köprüsü

Kocaeli Büyükşehir’den, bir gecede yaya köprüsü :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Outlet Center bölgesinde vatandaşların karşıdan karşıya geçişlerini sağlamak için 1 gecede yaya üst geçiş köprüsünün montajını tamamladı. Ulaşımın aksamaması için geceden getirilen 9 parça halindeki üst geçit, aynı günde yerine konuldu. Üst geçit, son rötuşlerin tamamlanmasıyla vatandaşların hizmetine sunulacak. KARŞIYA GEÇİŞLER DAHA GÜVENLİ OLACAK Büyükşehir Belediyesi kent ulaşımına nefes aldıracak çalışmalarını ... Devamını Oku »

Şerefiye Caddesi, bölünmüş yol oluyor

Şerefiye Caddesi, bölünmüş yol oluyor :Van Büyükşehir Belediyesi, Şerefiye Caddesinde yaklaşık 2 kilometrelik bölünmüş yol ve kaldırım yapım çalışmasına başladı. Büyükşehir Belediyesi kentin ulaşımını rahatlatmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Çohaz Petrol ve Bostaniçi Mahallesi arasındaki 2 kilometrelik Şerefiye Caddesinde bölünmüş yol için start verildi. Sabahın erken saatlerinde işe koyulan ekipler, şerefiye caddesini kadastro sınırları içersine çekiyor. Yapılan yol ... Devamını Oku »

Belde Mahallesinde Kaldırım Çalışması

Belde Mahallesinde Kaldırım Çalışması :Kent merkezindeki farlı bölgelerde çalışmalar yürüten Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni açılan ve sokak – cadde hüviyeti kazanan yollarda kaldırım çalışmaları yürütüyor. Belde Mahallesinde, Belediyeye bağlı Fen Yol ekipleri tarafından ulaşıma bir süre önce açılan Fırat Caddesinin devamını oluşturan yol (NATO yolu) asfaltlandıktan sonra şimdide yayalar için kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Çift yönlü olarak yapılan ... Devamını Oku »

Kahramanmaraş’ta Çok katlı Otopark inşaatı hızla devam ediyor

Kahramanmaraş’ta Çok katlı Otopark inşaatı hızla devam ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından otopark sorununu çözmek için kısa süre önce yapımına başlanan Arasa Çok katlı Otopark inşaatı hızla devam ediyor. Arasa Camii yanında inşaatına başlanan 1000 araçlık otoparkta C blok tamamlanırken, B1 ve A1 blokların birinci katları çıkılmaya başlandı. Çok katlı otoparkta aynı zamanda A2 bloğunun temel döşeme çalışmaları ise sürüyor. ... Devamını Oku »

Kocaseyit Kavşağı’nda Sona Yaklaşıldı

Kocaseyit Kavşağı’nda Sona Yaklaşıldı :Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin kavşak çalışmaları kapsamında yapımı devam eden Kocaseyit Kavşağı’nda (Doğumevi) sona yaklaşıldı. Büyükşehir’in 3. Kavşak çalışmasında asfalt çalışmaları tamamlandı. Kavşağın Ramazan ayı içerisinde hizmete gireceğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, çalışmaları inceledi. Başkan Uğur, “Koca Seyit Kavşağı 15 gün içerisinde hizmete girecek” dedi. Şehiriçi trafik sorununun çözüme kavuşturulması için yapılan kavşak çalışmalarından ... Devamını Oku »