Çarşamba , 26 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Genel

Genel

Genel

Mahmutlar’ın Yeni Yüzü, Atataürk Caddesi’nde Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor

Mahmutlar’ın Yeni Yüzü, Atataürk Caddesi’nde Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor :Alanya Belediyesi tarafından Mahmutlar Mevlana Caddesi ile Şükrü Bağışlar Parkı arasında projelendirilen iki kilometre uzunluğundaki bisiklet yolu ve parke çalışmaları devam ediyor. İki kilometre bisiklet yolu ile Mahmutlar’ın Prestij Caddesi olarak projelendirilen caddede, 35 bin metrekare parke taşı ve iki taraflı kaldırım yapılacak. Atatürk Caddesi’ndeki çalışmalar Mevlana Anıtı’nın önünden üstyapı düzenlemeleri ... Devamını Oku »

Kahramanmaraşta asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor

Kahramanmaraşta asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, asfalt çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen asfalt çalışmaları Haydarbey Mahallesinde başladı. Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince Haydarbey Mahallesi Bahçeci Hoca Bulvarı’nda başlatılan sıcak asfalt kaplama çalışmaları standartlara uygun bir şekilde sürdürülüyor. Haydarbey Mahallesi’ndeki asfaltın tamamlanmasının ... Devamını Oku »

Şanlıurfa Araştırma Hastanesinin Otopark Sorununa Büyükşehir’den Kalıcı Çözüm

Şanlıurfa Araştırma Hastanesinin Otopark Sorununa Büyükşehir’den Kalıcı Çözüm :Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 600 araç kapasiteli ikinci otoparkın yapımını tamamladı. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetiminin talebini iletmesinin ardından planlama yaparak çalışmalarını kısa sürede tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, hastaneye 600 araçlık yeni bir otopark kazandırdı. Otoparkın her aşamasını üstlenen Büyükşehir Belediyesi, Şubat Ayında asfaltını ... Devamını Oku »

Diyarbakırda asfaltlanan sokaklara yol çizgileri çizildi

Diyarbakırda asfaltlanan sokaklara yol çizgileri çizildi :Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ilçesinde asfaltlanan cadde ve sokaklarda trafik akışının düzenli yapılması için yol çizgileri çiziyor. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, sıcak asfalt çalışmasının tamamlandığı bulvar, cadde ve sokaklara yol çizgileri çiziyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Yenişehir ilçesinde asfaltlanan Ali Emri 1,2,3,4 ve 5 ile Lise 1,2,3,4 ve 5. sokaklarına yol çizgileri çizmeye başladı. Ekipler, çalışmayı ... Devamını Oku »

Diyarbakır Hastaneler Bölgesinde kaldırımlar yenileniyor

Diyarbakır Hastaneler Bölgesinde kaldırımlar yenileniyor :Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ilçesi Hastaneler Bölgesindeki caddelerin bozulan ve eskiyen kaldırımlarını yenilemek için çalışmalara başladı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde bozulan ve eskiyen kaldırımları yenilemeye başladı. Yenişehir ilçesi Hastaneler Bölgesinde bulunan Dr. Yusuf Azizoğlu, Mimar Sinan, Dr. Şeref İnalgöz ve Prof. Selahattin Yazıcıoğlu Caddesi’nde kaldırım yapım işine başlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, eskiyen kaldırım taşlarının ... Devamını Oku »

Serik Pınarcık yolu yenileniyor

Serik Pınarcık yolu yenileniyor :Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kırsalda başlattığı yol seferberliği devam ediyor. Ekipler, Serik’in Pınarcık Mahallesi yolunda bakım onarım çalışması başlattı. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kırsalda başlattığı yol seferberliği devam ediyor. Baharın gelmesiyle yol yapım ve onarım çalışmalarını hızlandıran Kırsal Hizmetler Dairesi ekipleri, Antalya’nın dört bir yanında çalışma yapıyor. Grup yollarını sıcak asfaltla buluşturan, yeni yollar açan ekipler, bozulan yollarda ... Devamını Oku »