Cumartesi , 24 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Genel

Genel

Genel

Malatya Büyükşehir 3 caddeyi daha asfaltladı

Malatya Büyükşehir 3 caddeyi daha asfaltladı :Malatya Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi altyapısı yenilenmiş caddeleri asfaltlamaya devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Abdulkadir Eriş, Alacakapı ve Malatya caddesi asfaltlandı. MASKİ tarafından yapılan altyapı yenileme çalışmalarının ardından vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için geceli gündüzlü çalışmalar yapan Büyükşehir Belediyesi,1.2 kilometreuzunluğundaki Abdulkadir Eriş caddesini,1.3 kilometreuzunluğundaki Malatya Caddesini ve400 metreuzunluğundaki Alacakapı Caddelerini finişer ile asfaltladı. İnönü Mahallesi ... Devamını Oku »

Bayram Öncesi AŞTİ’de Üst Düzey Güvenlik

Bayram Öncesi AŞTİ’de Üst Düzey Güvenlik :Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı BUGSAŞ Şirketi tarafından işletilen şehirlerarası otobüs terminali AŞTİ’de, günde ortalama 150-200 bin kişi giriş-çıkış yaparken, bu rakam bayram tatillerinde 300 bin kişiye kadar ulaşıyor. Günlük ortalama 1300 civarında şehirlerarası ulaşımı sağlayan otobüsün kullandığı AŞTİ’de, bu sayı bayram tatillerinin süresine göre 1600 ila 2000’e kadar çıkıyor. Türkiye’nin dört bir tarafına seferlerin ... Devamını Oku »

Kemal Köker Viyadük Köprüsü Yıkılıyor

Kemal Köker Viyadük Köprüsü Yıkılıyor : Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, artık şehrin trafik yükünü kaldıramayan ve eskiyen Kemal Köker Viyadük Köprüsünü yıkma kararı aldı. UKOME kararı ile yıkılacak olan Kemal Köker Viyadük Köprüsü 28 Haziran’dan sonra trafiğe de kapatılacak. Köprünün 1990-91 yıllarında yapıldığını, artan trafik yoğunluğundan dolayı şehrin trafik yükünü kaldıramadığını ifade eden yetkililer; “Şehit Yusuf Erin Caddesi ile Atatürk Bulvarı ... Devamını Oku »

Ömer Türkçakal Caddesi Kumla Deresi köprüsü genişletilecek

Ömer Türkçakal Caddesi Kumla Deresi köprüsü genişletilecek :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kumla Deresi üzerine ilave bir betonarme köprü yapacak. Ömer Türkçakal Bulvarı’nı kesen Kumla Deresi üzerine yapılacak olan toplam 6,5 metre genişliğindeki ilave köprü ile çevre fonksiyonları ve doğu yan yoldan çıkışlar, trafik güvenliğini tehlikeye atmayacak şekilde düzenlenecek. İlave köprüde yer alan 3,5 metre genişliğindeki şerit üzerinden Ömer Türkçakal Bulvarına katılımlar ... Devamını Oku »

Bayramda ağır taşıtlar D-100 karayolunu kullanmayacak

Bayramda ağır taşıtlar D-100 karayolunu kullanmayacak :Ulaşım ve Trafik Denetleme Komisyonu (UTDK), Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Başkanlığı’nda toplandı. Komisyon üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda alınan kararla, Ramazan Bayramı süresince il sınırları içerisinde ağır taşıtların D-100 Karayolunu kullanması yasağı komisyon tarafından oy birliğiyle kabul edildi. TRAFİK AKIŞINI DÜZENLEMEK AMAÇLANIYOR Ramazan Bayramı dolayısıyla Kocaeli il sınırları içerisinde trafik akışının düzenlenmesi amacıyla, ağır ... Devamını Oku »

Renault Trucks, deneyimli yönetici kadrosuyla sektördeki yerini güçlendiriyor

Renault Trucks, deneyimli yönetici kadrosuyla sektördeki yerini güçlendiriyor :Renault Trucks Türkiye, yeni yapılanmasında gücüne güç katmaya devam ediyor. Ataması gerçekleşen sektörün deneyimli isimleri, Renault Trucks Türkiye’de göreve başlıyor. Türkiye’de yeni yapılanması ile müşterine daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen Renault Trucks, ekibini de güçlendiriyor. Yeni ataması yapılan sektörün tanınan deneyimli isimleri, Renault Trucks Türkiye bünyesinde buluşuyor. Ömer Bursalıoğlu, Renault Trucks Türkiye ... Devamını Oku »