Perşembe , 27 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Genel » Etkinlik

Etkinlik

Generali ve DeLorean DMC-12 Autoshow’a Damga Vurdu

Generali ve DeLorean DMC-12 Autoshow’a Damga Vurdu :21 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İstanbul Autoshow 2017’de 80’lerin kült filmi Geleceğe Dönüş’ün başkahramanı DeLorean DMC-12 ile yer alan Generali Sigorta, fuarın ilk gününden itibaren otomobil tutkunlarından yoğun ilgi gördü. Otomotiv dünyasının yakından takip ettiği, ziyaretçilerinin son teknolojiyle donatılmış tasarım harikası otomobilleri yakından inceleme fırsatı ... Devamını Oku »

İstanbul Autoshow 2017 “Geleceğe Yakından Bakın”

İstanbul Autoshow 2017 “Geleceğe Yakından Bakın” :21-30 Nisan 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Autoshow 2017, “Geleceğe Yakından Bakın” sloganıyla, 20 Nisan 2017’de “Basın ve VIP Günü” ile kapılarını açıyor. 20 Nisan 2017 Perşembe günü saat 08:30’dan itibaren kapılarını basın ve VIP konukları için açacak olan İstanbul Autoshow 2017’nin yerleşim planı ve basın toplantıları programı ... Devamını Oku »

Mega Projelerin Gizli Kahramanları Görücüye Çıkıyor

Mega Projelerin Gizli Kahramanları Görücüye Çıkıyor :Karayolu ulaşımı ile ilgili kamu kuruluşları, özel sektör ve üniversiteler arasında iletişim ve işbirliği sağlayan Yollar Türk Milli Komitesi tarafından bu yıl ikinci defa düzenlenecek olan Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı 24-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara Congresium’da gerçekleşecek. Karayolu ulaşım sektörünün paydaşlarını bir araya getirmek ve projelerle ilgili bilgi paylaşımına aracı olmak ... Devamını Oku »

Motobike İstanbul Fuarı Yenilenen Yüzüyle Kapılarını Açtı

Motobike İstanbul Fuarı Yenilenen Yüzüyle Kapılarını Açtı :Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen, Türkiye’nin lider uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı olan Motobike Istanbul, 23 Şubat 2017 Perşembe günü İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açtı. Geçtiğimiz yıl Eurasia Moto Bike Expo adıyla düzenlenen fuar, bu yıl Motobike Istanbul ismiyle ve yenilenen logosuyla, bisiklet ve motosiklet severleri 9.kez ağırladı. Bu yıl fuara ... Devamını Oku »

2. Karayolları Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı

2. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı :Türkiye’nin her karışının ulaşılabilir kılınması için başlatılan karayolu hamlesi, bugün dünyanın ilgi ile takip ettiği ileri teknoloji ve kaynak gerektiren mega projelerin hayata geçirilmesiyle, Ülkemizi dünya ulaşım sektöründe ön sıralara taşımıştır. Bu motivasyon ile 26-28 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz, I. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarımıza katılan 28 kamu kurumu, 928 kamu ... Devamını Oku »

TRANSİST 2016 Ziyaretçilerini Bekliyor

TRANSİST 2016 Ziyaretçilerini Bekliyor :TRANSİST 2016 Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde 9. kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. Fuarın açılışını yapan Başkan Kadir Topbaş, stantları gezdi ve İETT’nin yenilenen nostaljik otobüslerini tanıttı. İstanbul Kongre Merkezi’ndeki açılışa İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin ve milletvekilleri ile ... Devamını Oku »