Pazartesi , 22 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Genel » Etkinlik » Fuar

Fuar

Fuar

ICA, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu’nu Transist 2017’de tanıttı

ICA; Transist 2017 Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nda, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu’nun güzergahı, işletme dönemi ve kullanıcılara sağladığı faydalar hakkında ziyaretçilere bilgi verdi. IC İçtaş İnşaat – Astaldi konsorsiyumu ICA; İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, “Toplu Ulaşımda İnovasyon, Entegrasyon, Bilgi Sistemleri ve İş Zekası” teması ile 10. kez düzenlenen Transist 2017 Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve ... Devamını Oku »

Açık Hava Otomobil Festivali AUTOFEST’e, Ankara Büyükşehir Belediyesi de değişik birimleriyle katıldı

Başkent’te otomobil tutkunlarının her yıl heyecanla beklediği Açık Hava Otomobil Festivali AUTOFEST’e, Büyükşehir Belediyesi de değişik birimleriyle katıldı. ANKAMALL Alışveriş Merkezi’nde 16-17 Eylül tarihleri arasında düzenlenen ve “7’den 70’e herkes için otomobil tutkusu” sloganıyla açılan Festival’de, klasik, modifiye otomobil ve motosikletler, meraklılarına heyecan yaşattı. AUTOFEST’te, uzun yaz tatilinin son gününde minik öğrenciler de Büyükşehir Belediyesi’nin stantlarında sergilenen itfaiye ve zabıta ... Devamını Oku »

2. Karayolları Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, Ankara’da gerçekleşti

2. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, Ankara’da gerçekleşti :2. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı,Ankara’da gerçekleşti :Karayolu ulaşımı ile ilgili kamu kuruluşları, özel sektör ve üniversiteler arasında iletişim ve işbirliği sağlayan Yollar Türk Milli Komitesi tarafından bu yıl ikinci defa düzenlenecek olan Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı 24-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara Congresium’da gerçekleşti. Karayolu ulaşım sektörünün ... Devamını Oku »

Akıllı Ulaşımın Geleceği Elektrikli Araçlarda

Akıllı Ulaşımın Geleceği Elektrikli Araçlarda :Akıllı Ulaşım ve Ulaşımın Geleceği, Intertraffic İstanbul Fuarı’nda masaya yatırıldı. 24-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılan fuarda konuşan Eindhoven Teknik Üniversitesi Akıllı Ulaşım Bölge Direktörü Carlo vd Weijer, geleceğin enerjisinin güneşten elde edileceğini ve bugün pahalı olan elektrikli araçların fiyatının ucuzlayacağını söyledi. Eindhoven Teknik Üniversitesi Akıllı Ulaşım Bölge Direktörü Carlo vd Weijer, ... Devamını Oku »

Case IH, Traktörde Seçkin Marka Ayrıcalığını Yaşatan Ürünlerini Trakyalı Çiftçilerle Buluşturdu

Case IH, Traktörde Seçkin Marka Ayrıcalığını Yaşatan Ürünlerini Trakyalı Çiftçilerle Buluşturdu :Case IH, Trakya 6.Hayvancılık, Süt Ürünleri ve Tohum 2017 Fuarı’nda sergilediği üstün özellikli ürünleriyle, çiftçilere ‘premium’ marka ayrıcalığını yaşattı. Lüleburgaz- 25 Mayıs 2016 Profesyonel çiftçilerin öncelikli tercihi Case IH, 24-28 Mayıs 2017 tarihleri arasında bu yıl altıncısı düzenlenen Trakya Hayvancılık, Süt Ürünleri ve Tohum 2017 Fuarı’nda çiftçilerle bir araya ... Devamını Oku »

Intertraffic İstanbul Fuarı Başladı

Intertraffic İstanbul Fuarı Başladı Türk ulaşım sektörünü 18 yıldır biraraya getiren Intertraffic İstanbul, 24-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyarete açıldı. Bu yıl 30 ülkeden 200’ün üzerinde katılımcının yer aldığı Intertraffic İstanbul’a, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere İran, Irak, Suudi Arabistan, Katar, Rusya ve Türki Cumhuriyetler gibi 90’dan fazla ülkeden 6.000’i aşkın ziyaretçi bekleniyor. Ulaşım sektörünü iki yılda ... Devamını Oku »