Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Genel » Foto Galeri

Foto Galeri

İstanbul’da Super Enduro Şöleni Yaşandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliğinde Ataköy TAF Atletizm Salonu’nda düzenlenen İstanbul Süper Enduro Şampiyonası sona erdi. İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliğinde Türkiye’de ilk kez kapalı salonda gerçekleştirilen İstanbul Süper Enduro Şampiyonası 58 sporcunun zorlu parkurda verdiği heyecan dolu mücadeleler ile tamamlandı. ŞAMPİYONAYI 5 BİN SPORSEVER TAKİP ETTİ Sporcuların ... Devamını Oku »

Super Cross Motosiklet Yarışları Nefes Kesti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Türkiye’de ilk kez kapalı salonda gerçekleştirilen İstanbul Super Cross Şampiyonası izleyicilere heyecanlı anlar yaşattı. İstanbul Super Cross Şampiyonası için TAF Atletizm Salonu’nda özel bir parkur oluşturuldu. Yaklaşık 400 kamyon özel kum dökülerek hazırlanan parkurda mücadele eden sporcular Süper Cross yarışlarını Türkiye’de ilk kez salonda gerçekleştirdi. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KUPASI ... Devamını Oku »

Mustafa Kaptanla Kurtuluş Yolunda Tarihe Yolculuk

Mustafa Kaptanla Kurtuluş Yolunda Tarihe Yolculuk : Milli mücadele kenti Samsun’da Büyükşehir Belediyesi’nin Kurtuluş Yolu İzleği proje çalışması, tüm hızıyla sürüyor. Güzergâh üzerinde 1919 yılı ve sonrasındaki sosyal hayatı eski haliyle yaşatmayı hedefleyen proje ekibi, her detayı titizlikle inceliyor. Geçmişin hatıralarını anılarında saklayan emekli otobüs şoförü Hacı Mustafa Çinar, proje ekibini 66 yıl öncesine geri götürdü. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ... Devamını Oku »

Gökyüzünün klasikleriyle karadaki klasikler Havacılık Parkı’nda buluştu

Gökyüzünün klasikleriyle karadaki klasikler Havacılık Parkı’nda buluştu :Anadolu Üniversitesi Havacılık Parkı, AutoShow26 Otomobil Sporları ve Yardımlaşma Derneği birlikteliğiyle 21 Mayıs Pazar günü “Gökyüzünün Klasikleri Karadakiler ile Buluşuyor” programı düzenlendi. Anadolu Üniversitesi Havacılık Parkı’nda gerçekleşen programda, gökyüzünün klasik uçakları ile karadaki klasik otomobiller bir araya getirildi. Programa Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Savaş Koparal, ... Devamını Oku »

Ankara Büyükşehir, Çocuk Trafik Eğitim Parkını Yeniledi

Ankara Büyükşehir, Çocuk Trafik Eğitim Parkını Yeniledi :Ankara Büyükşehir Belediyesi, okul çağındaki çocukların trafik kurallarını öğrenmeleri ve alışkanlık kazanmaları amacıyla 1998 yılında yaptırdığı Çocuk Trafik Eğitim Parkı, baştan aşağı yenilenerek tekrar hizmete açıldı. Kurtuluş Parkı içerisinde 3 bin metrekarelik bir alana kurulu olan Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nın yenilenen eğitim binası, pist asfaltı ve kaldırımları, döner- ışıklı ve ışıksız kavşakları, yaya ... Devamını Oku »

Çankırı’ya Renkli ve Desenli Asfalt Uygulandı

Çankırı’ya Renkli ve Desenli Asfalt Uygulandı :Çankırı Belediyesi, renkli ve desenli asfalt uygulamasını ilk kez şehrin işlek alanlarından biri olan Şehir Müzesi’nin yan tarafındaki Sinema Sokak’ta gerçekleştirdi. Kaldırımın yeni renkli ve desenli görüntüsü, çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı İrfan Dinç ile birlikte birçok vatandaşın beğenisini kazandı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü, renkli desenli asfalt uygulaması ile yolu süsledi. Şehir Müzesinin yanındaki ... Devamını Oku »