Cuma , 28 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Genel » Foto Galeri

Foto Galeri

Çankırı’ya Renkli ve Desenli Asfalt Uygulandı

Çankırı’ya Renkli ve Desenli Asfalt Uygulandı :Çankırı Belediyesi, renkli ve desenli asfalt uygulamasını ilk kez şehrin işlek alanlarından biri olan Şehir Müzesi’nin yan tarafındaki Sinema Sokak’ta gerçekleştirdi. Kaldırımın yeni renkli ve desenli görüntüsü, çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı İrfan Dinç ile birlikte birçok vatandaşın beğenisini kazandı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü, renkli desenli asfalt uygulaması ile yolu süsledi. Şehir Müzesinin yanındaki ... Devamını Oku »

Saygılı Rulman Ege Rallisi’nin Ardından

Saygılı Rulman Ege Rallisi’nin Ardından :Kısa adı ESOK olan Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından bu yıl 27. kez düzenlenen Saygılı Rulman Ege Rallisi, 21-23 Nisan tarihlerinde gerçekleştirildi. 21 Nisan Cuma akşamı Bornova Aşık Veysel Parkı içerisinde yer alan amfi tiyatrodaki start seremonisi ile başlayan ralli, bu yıl ezber bozarak Seferihisar bölgesindeki gelenekselleşmiş parkurundan yeni parkuruna taşındı. YAZ ve KIŞ MEVSİMİ ... Devamını Oku »

Ankaraya Yeni Yaya Üst Geçitleri

Ankaraya Yeni Yaya Üst Geçitleri :Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 5 yaya üst geçidi hizmete girdi, 5 üst geçidin ise yapımı devam ediyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapımı tamamlanan yeni yaya üst geçitleriyle ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, Keçiören’in yoğun yaya ve araç trafiğinin bulunduğu ana caddelerinden olan Fatih Caddesi’nde, FTZ AVM, Kalaba ... Devamını Oku »

Ali Emiri Caddesinin sokakları asfaltlanıyor

Ali Emiri Caddesinin sokakları asfaltlanıyor :Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ilçesi Lise Caddesi sokaklarının ardından Ali Emiri Caddesine çıkan sokakları asfaltlamaya başladı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent merkezindeki bulvar, cadde ve sokaklarda başlattığı sıcak asfalt çalışmasına devam ediyor. Yenişehir ilçesi Kooperatifler Mahallesi ve Lise Caddesinin ara sokaklarındaki asfalt çalışmasını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Ali Emiri Caddesine çıkan 5 sokakta sıcak asfalt çalışmasına ... Devamını Oku »

Kayseri Büyükşehirden Yeni Bordür Sistemi

Kayseri Büyükşehirden Yeni Bordür Sistemi :Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yollardaki bordür uygulamasına yeni bir anlayış getirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yeni bordür sisteminin ilk kez uygulandığı Bekir Yıldız Bulvarı’nda incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Bekir Yıldız Bulvarı’ndaki çalışmaları yerinde takip etti. Başkan Çelik, ilk kez Bekir Yıldız Bulvarı’nda kullanılan yeni bordür sitemini inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sürekli ... Devamını Oku »

Hacı Bayram ve Çevresine Estetik Dokunuş

Hacı Bayram ve Çevresine Estetik Dokunuş :Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ulus Tarihi Kent Projesi kapsamında, Hacı Bayram-ı Veli Camii’nin alt kısmında kalan Şehit Keskin Sokak’ta yenileme çalışmaları yapıyor. Kültür ve Tabiat Varlıkları Daire Başkanlığı, Proje kapsamında yürüttüğü çalışmalara, Hacı Bayram-ı Veli Camii’nin kuzey batı bölümünde kalan Şehit Keskin Sokak’ın güzelleşmesi ve bölgenin tarihi dokusuna uygun olarak yenilenmesini de ekledi. Kültür ve ... Devamını Oku »