Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Genel » İhale İlanları » Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri Danışmanlık Hizmeti

Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri Danışmanlık Hizmeti

İhale İlanı : Güzergahların Taşınmaz Değerlemesi ile Kamulaştırma İşlemlerinin Yürütülmesi ve Tamamlanması Danışmanlık Hizmet Alımı

[ 07/07/2014; 10:00 son: 11:00. ] Güzergahların Taşınmaz Değerlemesi ile Kamulaştırma İşlemlerinin Yürütülmesi ve Tamamlanması Danışmanlık Hizmet Alımı PROGRAM VE İZLEME DAİRESİ BAŞKANLIĞI DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Karayolları 13 Bölge Müdürlüğü Dahilindeki Muhtelif Güzergahların Taşınmaz Değerlemesi ile Kamulaştırma İşlemlerinin Yürütülmesi ve Tamamlanması Danışmanlık Hizmet Alımı İşi danışmanlık hizmeti işi için, yeterli tecrübeye sahip adaylar teklif vermek üzere ön yeterlik başvurusuna davet edilmektedir. Ön ... Devamını Oku »

TCK 8. Bölge Devam Eden Yol Yapım ve Büyük Onarım Çalışmaları İhalesi

Araştırma, kalite kontrol, yapım proje, izleme, etüt proje ve kontrollük ve danışmanlık ihalesinin ön seçim son müracaat  22 Nisan 2013… T.C. Karayolları (TCK) 8. Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan, “8. Bölge Müdürlüğü Merkez ve Bölge Sınırları Dahilinde Devam Eden Yol Yapım ve Büyük Onarım Çalışmalarında Araştırma, Kalite Kontrol,Yapım Proje, Kontrol İzleme, Etüt Proje ve Taşınmazlar Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşi” ihalesi ile ilgili ilan 08 Nisan 2013 tarihli ... Devamını Oku »

Odayeri – Paşaköy (3. Boğaz Köprüsü Dahil) kesimi müşavirlik hizmeti ihalesinin mali zarfları açıldı

T.C. Karayolları (TCK) Genel Müdürlüğü’nün, “Kuzey Marmara (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Otoyolu Projesi Odayeri – Paşaköy (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Kesimi Yap- İşlet – Devret Modeli ile Yapılması, İşletilmesi ve Devri Projesi Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti” ihalesinin mali zarfları 02 Nisan 2013 günü açıldı. Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; söz konusu ihalenin sonucu gerekli onayların alınmasından sonra kesinlik kazanacak. Mali ... Devamını Oku »

TCK 2. Bölge hudut dahilindeki kontrollük ve müşavirlik hizmetleri ihalesinin ön seçim son müracaat tarihi 19 Nisan 2013 olarak ilan edildi

[ 11/04/2013; 11:00; ] T.C. Karayolları (TCK) 2. Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan, “2. Bölge Müdürlüğü Hudutları Dahilindeki İhaleli İşlerin Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri Danışmanlık Hizmeti İşi” ihalesi ile ilgili ön seçim ilanı 02 Nisan 2013 tarihli Kamu İhale Kurumu (KİK) Bülteni’nde yayımlandı. Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; söz konusu ihalenin ön seçim son müracaat tarihi 19 Nisan 2013 günü saat 11:00 olarak ilan ... Devamını Oku »