Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Genel » İhale Sonuçları » Köprülü Kavşak Yapım İhalesi

Köprülü Kavşak Yapım İhalesi

5 adet köprülü kavşak yapımı ihalesinin teklifleri toplandı

KGM 4. Bölge 5 adet köprülü kavşak yapımı ihalesinin teklifleri toplandı Karayolları (KGM) 4. Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan “K1, K2, K3, K4 ve K5 köprülü kavşaklarının yapımı” ihalesinin teklifleri 20 Ağustos 2014 günü toplandı. Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; yaklaşık maliyeti 52.444.129 lira olarak ilan edilen söz konusu ihaleye katılan firmalar ve teklifleri (TL) şöyle: 1. Feb Yatırım – ... Devamını Oku »

Ankara – Kırıkkale Devlet Yolu Projesi Ortaköy, Gökçeyurt ve Kalecik Köprülü Kavşakların araştırma mühendislik hizmetleri ile uygulama projelerinin hazırlanması ihalesi iptal edildi

KGM 4. Bölge Ankara – Kırıkkale Devlet Yolu Projesi Ortaköy, Gökçeyurt ve Kalecik Köprülü Kavşakların araştırma mühendislik hizmetleri ile uygulama projelerinin hazırlanması ihalesi iptal edildi Karayolları (KGM) 4. Bölge Müdürlüğü’nce 15 Nisan 2014 günü mali zarfları açılan, “Ankara – Kırıkkale Devlet Yolundaki Ortaköy, Gökçeyurt ve Kalecik Köprülü Kavşakların Araştırma Mühendislik Hizmetleri ile Uygulama Projelerinin Hazırlanması” ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler ... Devamını Oku »

TCK 15. Bölge Erdemir köprülü kavşağı yapım işi ihalesi sonuçlandı

T.C. Karayolları (TCK) 15. Bölge Müdürlüğü tarafindan gerçekleştirilecek olan “Erdemir Köprülü Kavşağı Yapım İşi” ihalesi sonuçlandı. Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre, yaklaşık maliyeti 12.296.751 lira olan ihaleyi 6.606.825 lira teklifi ile Bekiroğlu İnşaat firması kazandı.Yetkililer, ihaleyi kazanan firma ile geçtiğimiz günlerde sözleşme imzaladıklarını kaydettiler.   Kaynak : YATIRIMLAR Devamını Oku »