Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Genel » İhale Sonuçları » Yol yapımı ihalesi

Yol yapımı ihalesi

Karacabey – Susurluk – Balıkesir – Bigadiç Devlet yolu inşaatı ihalesinin teklifleri toplandı

KGM 14. Bölge Karacabey – Susurluk – Balıkesir – Bigadiç Devlet yolu inşaatı ihalesinin teklifleri toplandı Karayolları (KGM) 14. Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan, “Karacabey – Susurluk – Balıkesir (Balıkesir Çevre yolu dahil) – Bigadiç Devlet Yolu ve (Bandırma – Karacabey) Ayrımı – (Susurluk – M. Kemal Paşa) Ayrımı Km:0+000- 34+685 arası muhtelif kesimlerinde toprak işleri, sanat yapıları, BSK (bitümlü ... Devamını Oku »

Bayburt – Çaykara Devlet yolu inşaatı ihalesi sonuçlandı

KGM 10. Bölge Bayburt – Çaykara Devlet yolu inşaatı ihalesi sonuçlandı Karayolları (KGM) 10. Bölge Müdürlüğü’nün “Bayburt Çaykara Devlet yolu Km: 0+000-3+000 Bölünmüş Yol ve Km: 3+000-13+601,51 TY (Değirmencik Geçişi ve Bağlantı Yolları Dahil) Toprak İşleri, Sanat Yapıları, Üstyapı İşleri” ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi. Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; yaklaşık maliyeti 27.411.975 lira olarak belirlenen ihaleyi 15.956.798 lira ... Devamını Oku »

Çeşmeli – Mersin – Tarsus ve Tarsus – Pozantı Otoyolunda üstyapı onarımı ihalesi sonuçlandı

KGM 5. Bölge Çeşmeli – Mersin – Tarsus ve Tarsus – Pozantı Otoyolunda üstyapı onarımı ihalesi sonuçlandı Karayolları (KGM) 5. Bölge Müdürlüğü tarafından 10 Haziran 2014 günü teklifleri toplanan, “Çeşmeli – Mersin – Tarsus ve Tarsus – Pozantı Otoyolunda çeşitli kesimlerin üstyapı onarımı işi” ihalesi sonuçlandı. Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; yaklaşık maliyeti 85.004.672 lira olarak belirlenen ihaleyi 48.864.686 lira ... Devamını Oku »

Sivrihisar – Eskişehir – Bozüyük – Kütahya ve Sarıcakaya yolları ihalesinin teklifleri toplandı

KGM 4. Bölge Sivrihisar – Eskişehir – Bozüyük – Kütahya ve Sarıcakaya yolları ihalesinin teklifleri toplandı Karayolları (KGM) 4. Bölge Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen “Sivrihisar – Eskişehir – Bozüyük yolu, Eskişehir – Kütahya yolu ve Eskişehir – Sarıcakaya yolunda muhtelif kesimlerde toprak işleri, sanat yapıları, üstyapı ve çeşitli işlerin yapımı” ihalesinin teklifleri 19 Ağustos 2014 günü toplandı. Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; ... Devamını Oku »

İstanbul – Edirne – Gümüşova yol sathının onarılması yapımı ihalesi sonuçlandı

KGM 1. Bölge İstanbul – Edirne – Gümüşova yol sathının onarılması yapımı ihalesi sonuçlandı Karayolları (KGM) 1. Bölge Müdürlüğü tarafından 12 Mayıs 2014 günü teklifleri toplanan, “İstanbul – Edirne – Gümüşova 0 – 1, 0 – 2, 0 – 3, 0 – 4 otoyollarında trafik emniyeti can ve mal güvenliğinin tam olarak temin edilebilmesi için yol sathında meydana gelen münferit ... Devamını Oku »

Buca – Onat Caddesi ile Şehirlerarası Otobüs Terminali Çevre ve Bağlantı Yolu Projesi

İzmir B. B. Buca – Onat Caddesi ile Şehirlerarası Otobüs Terminali Çevre ve Bağlantı Yolu Projesi Uygulama projeleri ve danışmanlık hizmeti ihalesini kazanan ortak girişim ile sözleşme imzalandı İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Buca – Onat Caddesi ile Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Çevre Yolu Arası Bağlantı Yolu Uygulama Projelerinin Yaptırılması Danışmanlık Hizmeti” ihalesinde yeni gelişmeler kaydedildi. Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye ... Devamını Oku »