Cuma , 23 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Genel » Manşet

Manşet

Manşet

Renault Trucks, deneyimli yönetici kadrosuyla sektördeki yerini güçlendiriyor

Renault Trucks, deneyimli yönetici kadrosuyla sektördeki yerini güçlendiriyor :Renault Trucks Türkiye, yeni yapılanmasında gücüne güç katmaya devam ediyor. Ataması gerçekleşen sektörün deneyimli isimleri, Renault Trucks Türkiye’de göreve başlıyor. Türkiye’de yeni yapılanması ile müşterine daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen Renault Trucks, ekibini de güçlendiriyor. Yeni ataması yapılan sektörün tanınan deneyimli isimleri, Renault Trucks Türkiye bünyesinde buluşuyor. Ömer Bursalıoğlu, Renault Trucks Türkiye ... Devamını Oku »

Yenibahar Caddesi Asfaltlandı

Yenibahar Caddesi Asfaltlandı :Malatya Büyükşehir Belediyesi bölgenin önemli trafik arterlerinden biri olan Özalper Mahallesi’nin Yeni Bahar caddesini asfaltladı. Ramazan Bayramı öncesi asfalt çalışmalarına yoğunluk veren Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezinde, altyapısı başta aşağı yenilenen1.5 kilometreuzunluğundaki Yeni Bahar caddesini sıcak asfalt ile kaplayarak hizmete açtı. Özalper Mahallesi’nde daha önce 23 cadde ve sokağı asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi, Fahri Kayahan Caddesi’ne bağlanan Yeni Bahar ... Devamını Oku »

Akçadağ’da Asfalt Sevinci

Akçadağ’da Asfalt Sevinci :Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi çalışmalarını yoğunlaştıran Malatya Büyükşehir Belediyesi, Akçadağ ilçe merkezinde sıcak asfalt çalışması yaptı. Akçadağ ilçe merkezinde MASKİ tarafından yapılan altyapı çalışmaları sonucunda tahrip olan yollar Ramazan bayramı öncesi asfaltlandı. İlçe merkezinin en yoğun caddeleri olan, Hükümet, Ören ve Keremis caddeleri finişer ile asfaltlanırken, yapılan asfaltlama çalışmaları Akçadağlılar tarafından sevinçle karşılandı. 3 kilometrelik bir çalışmanın ... Devamını Oku »

Denizli Büyükşehir’den Akıllı Ulaşım Dönemi

Denizli Büyükşehir’den Akıllı Ulaşım Dönemi : Geçen yıl ulaşımda seferberlik başlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, fiziki alt yapının yanında teknolojinin de tüm imkanlarını kullanarak toplu taşıma sisteminde akıllı ulaşım dönemini başlattı. Türkiye’ye örnek olacak proje ile vatandaşlar masa üstü veya mobil iletişim araçlarından belediye otobüslerinin anlık konum bilgileri, otobüs hareket saatleri gibi bir çok bilgiye anında ulaşıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi, toplu ... Devamını Oku »

Trabzon’daki Heyelan

Trabzon’daki Heyelan :Heyelan olaylarının yaşandığı bölgelerde kendi ağındaki yolları yeniden ulaşıma açan Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyelerinin ağında bulunan yolların ulaşıma açılması için de çalışmalarını sürdürüyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Akçaabat, Yomra ve Arsin ilçelerinin sağanak yağış nedeniyle heyelan olayları yaşanan mahallelerinde çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri, toprak kayması ve dere taşkını gibi heyelan olaylarının meydana geldiği Akçaabat ... Devamını Oku »

Haller Gençlik Merkezi’nin Önü Trafiğe Açılıyor

Haller Gençlik Merkezi’nin Önü Trafiğe Açılıyor :Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kent merkezinde ulaşımı ve trafiği rahatlatacak yol yapım çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. Üniversite Caddesi ile İsmet İnönü 1 Caddesi arasında bulunan Gençlik Merkezi araç trafiğine açılıyor. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ve Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri koordineli bir şekilde çalışarak ... Devamını Oku »