Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Genel » Manşet

Manşet

Manşet

Asfaltlama çalışmaları Gültepe ve Erköklü’deydi

Batman Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Gültepe Mahallesi Eflatun Caddesi ve Erköklü Mahallesi bağlantı yollarında asfalt serim gerçekleştirerek deforme olmuş ve ulaşıma yeni açılan cadde ve sokakları yeni görünüme kavuşturdu. Yollarda çöküntü nedeniyle kullanılamayacak duruma gelen cadde ve sokaklar ile ulaşıma yeni açılan yollarda çalışma başlatan Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, yaptıkları çalışmalarda yolların asfalt öncesi hazırlığını yapmasının ardından ... Devamını Oku »

Sanayi Köprülü Kavşağında Çalışmalar Sona Yaklaştı

Karaman Belediyesi tarafından projelendirilerek çalışmalarına başlanan Sanayi Köprülü Kavşağı’nda çalışmalar sona yaklaştı. Karaman Belediyesi şehir içi ulaşımı daha güvenli ve modern hale getirmek için başlattığı çalışmalarına devam ediyor. İbrahim Öktem Caddesi (Üniversite Yolu) üzerinde bulunan ve araç trafiğinin yoğun olduğu Sanayi Kavşağındaki köprülü kavşak yapım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Çalışmalar kapsamında inşası devam eden köprü büyük oranda tamamlandı. Yüklenici firma ... Devamını Oku »

Ceza Evi Yolu Asfaltlandı

Karaman Belediyesi Fen İşleri ekipleri, il merkezinden Garnizon Komutanlığı ve Cezaevi’ne giden yolu sıcak asfaltla kapladı. Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, havaların birkaç gündür iyi gitmesiyle birlikte bazı bölgelerde asfalt çalışması gerçekleştirdi. İl merkezinden Garnizon Komutanlığı ve Cezaevi’ne giden yolda çalışma başlatan ekipler, yaklaşık 1 km uzunluktaki yola sıcak asfalt serdi. Çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yaptığı açıklamada: ” ... Devamını Oku »

Boylu Mahallesi’nde Stabilize Çalışması

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yol yapım çalışmaları kapsamında Çağlayancerit İlçesi Boylu Mahallesi yolunda stabilize çalışmalarına devam ediyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince Çağlayancerit İlçesi Boylu Mahallesi Gelegüç bölgesinde stabilize çalışmaları sürdürülüyor. Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince toplamda 9 kilometre uzunluğunda 6 metre eninde olan yolda stabilize çalışmaları tamamlanarak asfalta hazır ... Devamını Oku »

Arasa Otopark’ta Son Rampa Yapılıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından otopark sorununu çözmek için yapımına başlanan Arasa Çok Katlı Otopark inşaatında son çıkış rampasının yapımına başlandı. İKİ GİRİŞ-ÇIKIŞLI OLACAK Şehrin merkezinde toplam 1500 araç kapasiteli, 40 bin metrekare inşaat alanı olan, içerisinde engelli park alanları, elektronik park göstergeleri, kameralı güvenliği, mescidi, yağlama yıkama bölümü olacak olan otoparkta aynı zamanda Şazibey camii yol kotundan ve alt yol ... Devamını Oku »

Andırın Beşbucak Yolunda Stabilize Çalışması

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yol yapım çalışmalarına Andırın İlçesinde de devam ediyor. Andırın İlçesi Beşbucak Mahallesi Kerim’ler yolunda stabilize çalışmalarına başlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi malzeme çekimi ve sıkılaştırma çalışmalarını yürütüyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda 2.5 kilometre uzunluğunda, 6 metre enindeki yolda malzeme serimi ve sıkıştırması tamamlanarak asfalta hazır hale ... Devamını Oku »