Cuma , 20 Ekim 2017
Son Dakika
Anasayfa » Genel » Manşet

Manşet

Manşet

Turgutlu kavşağı çalışmalarındaki eleştiriler yerinde incelendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Turgutlu’nun önemli trafik sorunu gidermek için başlatılan Turgutlu Katlı Kavşak ve Yol Uygulama Projesi’ne yönelik sosyal medya aracılığı ile yapılan eleştirileri Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir yerinde inceledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Turgutlu’da başlatmış olduğu Katlı Kavşak ve Yol Uygulama Projesi’nde başlayan çalışmalar ile birlikte gelen eleştirileri dinleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi ... Devamını Oku »

Yarenler Caddesi’nin Asfalt Çalışmaları Tamamlandı

Çankırı Belediyesi, Buğday Pazarı Mahallesi Yarenler Caddesi’ni asfalt ile buluşturdu. Geçtiğimiz haftalarda asfalt öncesi hazırlık çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü, Feslikan mevkiinde bulunan Yarenler Caddesi’nde asfalt çalışmalarını tamamladı. Yeni yerleşim alanlarının altyapı, yol ve asfalt çalışmaları hızla tamamlanıyor. Su, kanal, yağmurlama, doğalgaz, elektrik gibi tüm altyapı imalatları ilgili kurumlar tarafından tamamlanan Yarenler Caddesi’ne Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce 2500 ton ... Devamını Oku »

Düzce Belediyesi Fen İşleri Tam Zamanlı Çalışıyor

Asfaltlama ve kaldırım yenileme çalışmalarını koordineli bir şekilde sürdüren Düzce Belediyesi, Dereli Tütüncü ve Fevzi Çakmak mahallesinde çalışmalarına devam ediyor. Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kaldırım ve asfaltlama çalışmalarına Dereli Tütüncü ve Fevzi Çakmak mahallesinde devam ediyor. Planlı bir şekilde asfaltlama ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdüren ekipler, altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda vatandaşın beklentisi doğrultusunda çalışmalarını sürdürecek. Devamını Oku »

Başkan Çelik, Akkışla’da Yapılan Asfalt Ve Kaldırım Çalışmalarını İnceledi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi  kent merkezinde olduğu gibi ilçelerde de yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Akkışla’da yapılan asfalt ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, her yere aynı kalitede hizmet götürdüklerini söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Akkışla’da İlçe Belediye Başkanı Ali Ergül ve diğer yetkililerce karşılandı. İlçe merkezinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Çelik, ... Devamını Oku »

Ruhsatsız otoparklara geçit yok

Büyükşehir Zabıta ekipleri, Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı UKOME Şube müdürlüğü ekiplerince ruhsatsız olarak tespit edilen otoparkların faaliyetlerine son veriyor. Bu kapsamda Gölcük ilçesinde ruhsatsız olarak tespit edilen otoparklar mühürlenerek kapatıldı. YÖNETMELİK VE MEVZUATLARA GÖRE Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri Kocaeli genelinde kendi belirledikleri veya diğer birimlerce tespit edilen ruhsatsız otoparklara geçit vermiyor. Bu kapsamda otoparklar yönetmeliği ve ilgili mevzuatlar çerçevesinde müdahale ... Devamını Oku »

Düzce’de kaldırım ve asfalt çalışmaları devam ediyor

Alt – üstyapı hizmetlerine aralıksız devam eden Düzce Belediyesi çalışmalar kapsamında şehir genelinde bütünlüğü bozulmuş yollarda kaldırım yenileme çalışması yapıyor. Düzce Belediyesi, şehre daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için asfalt ve kaldırımlarda başlattığı bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından asfalt çalışması yapılırken diğer yandan da deforme taşlar sökülerek yerine beton kaldırım yapılıyor. Düzce ... Devamını Oku »