Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Kurumlar

Kurumlar

Van Karayolları 11. Bölge Müdürlüğünde görevli 29 personel gözaltına alındı

Van Karayolları 11. Bölge Müdürlüğünde görevli 29 personel gözaltına alındı :Van’da, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Karayolları 11. Bölge Müdürlüğünde görevli 29 personel gözaltına alındı Alınan bilgiye göre, Van Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ soruşturmasına ilişkin, Van Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, sabah saatlerinde bazı adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonda Karayolları 11. ... Devamını Oku »

66. Karayolları Bölge Müdürleri Toplantısı

66. Karayolları Bölge Müdürleri Toplantısı :Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Karayolları Genel Müdürlüğünün (KGM) Türkiye’nin imarı için güzel çalışmalar ortaya koyduğunu belirterek, “Şimdiki sloganımız, emniyetle, konforla, daha az yakıt, daha az vakit, daha az nakit harcayarak yollarımızı yapmak. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Karayolları Genel Müdürlüğünün (KGM) Türkiye’nin imarı için güzel çalışmalar ortaya koyduğunu belirterek, “Şimdiki ... Devamını Oku »

Karayolları’ndan anlamlı çalıştay

Karayolları’ndan anlamlı çalıştay :Karayolları Genel Müdürlüğü’nce ‘Köprü Envanter ve Muayene Yönetim Sistemi Çalıştayı’ düzenleniyor. Çalıştaya Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Laçin Akçay, Karayolları 13. Bölge Müdürü Şenol Altıok ile 17 ayrı Karayolları Bölge Müdürlüğü temsilcileri katıldı. Genel Müdür Yardımcısı Laçin Akçay “İmajı büyük bir kurum olarak pilot bölge seçtiğimiz Antalya’daki projeleri çok önemli buluyor ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Devamını Oku »

Karayolları kar mücadelesine hazır

Karayolları kar mücadelesine hazır :Karayolları 4. Bölge Müdürü Mustafa Karademir, Karayolları 4. Bölge Şube Şefliği’ni ziyaret etti. Personel ile bir araya gelen Karademir, çalışmalar ve 2015-2016 yılı hazırlıkları hakkında bilgi aldı. Geçilmez yollarda çığır açtıklarını belirten Karademir, “Yollar kapanırsa vatandaşlarımız için biz açarız.” dedi. Karayolları 4. Bölge Şube Şefliği, Karayolları 4. Bölge Müdürü Mustafa Karademir ve Vali Ali Kolat’ı ağırladı. ... Devamını Oku »

El Yapımı Köprüden Her Gün 1 Milyon Kişi Geçiyor

El Yapımı Köprüden Her Gün 1 Milyon Kişi Geçiyor :Hindistan’da hiçbir güvenliği olamayan köprüden her gün 1 milyon kişi geçiyor. Köprü, nehrin iki yakasına da ulaşım sağladığı için kutsal sayılıyor. Bir milyon Hindistanlı hergün düzenli olarak el yapımı köprülerden geçiyor. Hindistan’ın Uttar Pradesh’de Ganj üzerine kurulan 18 yüzer tahta köprü günlük bir milyon insana hizmet veriyor. Bunların bir kısmı yaya ... Devamını Oku »

65. Karayolları Bölge Müdürleri Toplantısı

65. Karayolları Bölge Müdürleri Toplantısı :Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, “Önümüzdeki 8 ayda bu yıl içinde belirlenen bin kilometre bölünmüş yol hedefimize ulaşacağımıza, hatta aşacağımıza inanıyorum. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, “Önümüzdeki 8 ayda bu yıl içinde belirlenen bin kilometre bölünmüş yol hedefimize ulaşacağımıza, hatta aşacağımıza inanıyorum. Bunun yanı sıra yıl içerisinde 13 bin 200 kilometre ... Devamını Oku »