Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Kurumlar » TCK

TCK

Van Karayolları 11. Bölge Müdürlüğünde görevli 29 personel gözaltına alındı

Van Karayolları 11. Bölge Müdürlüğünde görevli 29 personel gözaltına alındı :Van’da, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Karayolları 11. Bölge Müdürlüğünde görevli 29 personel gözaltına alındı Alınan bilgiye göre, Van Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ soruşturmasına ilişkin, Van Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, sabah saatlerinde bazı adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonda Karayolları 11. ... Devamını Oku »

Karayolları’ndan anlamlı çalıştay

Karayolları’ndan anlamlı çalıştay :Karayolları Genel Müdürlüğü’nce ‘Köprü Envanter ve Muayene Yönetim Sistemi Çalıştayı’ düzenleniyor. Çalıştaya Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Laçin Akçay, Karayolları 13. Bölge Müdürü Şenol Altıok ile 17 ayrı Karayolları Bölge Müdürlüğü temsilcileri katıldı. Genel Müdür Yardımcısı Laçin Akçay “İmajı büyük bir kurum olarak pilot bölge seçtiğimiz Antalya’daki projeleri çok önemli buluyor ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Devamını Oku »

Karayolları kar mücadelesine hazır

Karayolları kar mücadelesine hazır :Karayolları 4. Bölge Müdürü Mustafa Karademir, Karayolları 4. Bölge Şube Şefliği’ni ziyaret etti. Personel ile bir araya gelen Karademir, çalışmalar ve 2015-2016 yılı hazırlıkları hakkında bilgi aldı. Geçilmez yollarda çığır açtıklarını belirten Karademir, “Yollar kapanırsa vatandaşlarımız için biz açarız.” dedi. Karayolları 4. Bölge Şube Şefliği, Karayolları 4. Bölge Müdürü Mustafa Karademir ve Vali Ali Kolat’ı ağırladı. ... Devamını Oku »

Karayolları Genel Müdürlüğü, Mitsubishi’yi Tercih Etti

Karayolları Genel Müdürlüğü, Mitsubishi’yi Tercih Etti :Temsa motorlu Araçlar, Karayolları Genel Müdürlüğü’ne satışını gerçekleştirdiği 65 adet Mitsubishi L200 4×2 Invite MT ve 4 adet Mitsubishi Pajero’yu teslim etti. Karayolları Genel Müdürlüğü, Türkiye genelinde 17 Bölge Müdürlüğü’nde kontrol ve trafik aracı olarak kullanılmak üzere 65 adet Mitsubishi L200 4×2 Invite MT ve 4 adet Mitsubishi Pajero satın aldı. 2014 yılının son ... Devamını Oku »

Karayollarında çalışan taşeron işçilere kadro çıkacak mı

Karayollarında çalışan taşeron işçilere kadro çıkacak mı :Binlerce taşeron işçi tarafından cevabı merakla beklenen “kadro çıkacak mı?” sorusu konusunda bir takım gelişmeler yaşanıyor. Taşeron işçiler kadrolu olarak daha iyi koşullarda çalışmak istiyorlar ancak henüz net bir adım atılmış değil. Çalışma Bakanı Faruk Çelik, konuyla ilgili önemli açıklamalalarda bulundu… Taşeron işçiler kadrolu olarak daha iyi koşullarda çalışmak istiyorlar ancak henüz net ... Devamını Oku »

Bakan Elvan Siirtte Karayolları Bölge Müdürlüğü Toplantısına Katıldı

Bakan Elvan Siirtte Karayolları Bölge Müdürlüğü Toplantısına Katıldı :Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan temaslarda bulunmak üzere Siirt’e geldi. Batman’dan karayoluyla saat 21.00’de Siirt’e gelen Bakan Elvan, Karayolları Bölge Müdürlüğü toplantısına katılmak üzere Barden Otel’e geçti. Bakan Elvan, otel önünde Ak Parti Dışişlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yasin Aktay, Siirt Valisi Vali Mustafa Tutulmaz, AK Parti Siirt Milletvekilleri ... Devamını Oku »