Perşembe , 29 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu

Karayolu

Gevaş’ta yol yapım çalışmaları sürüyor

Gevaş’ta yol yapım çalışmaları sürüyor :Van Büyükşehir Belediyesi, Gevaş’ta yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. İlçede bu yıl toplamda 52 km’lik yol yapımı gerçekleştirilecek. Yol Yapım Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı, Gevaş’a bağlı Kurultu – Yanıkçay, Yemişlik – Bağlama grup yollarında ve Dereağzı Mahallesi – İskele Mahallesi ile Yuva Mahallesi arasındaki 14 km’lik yolda alt ve üst yapım işlerini aralıksız sürdürüyor. Yol ... Devamını Oku »

Andırın YeşilOva’da Asfalt

Andırın YeşilOva’da Asfalt :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi sıcak asfalt serim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen sıcak asfalt serim çalışmaları Andırın İlçesi Yeşilova Kesim Mahallesi’nde tamamladı. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım Şube Müdürlüğü’nce yapılan asfalt çalışması planlaması doğrultusunda başlatılan asfalt çalışmalarında Andırın Yeşilova Kesim Mahallesinde sıcak asfalt ... Devamını Oku »

Karamanlı Kavşağı Alt Geçitli Olacak

Karamanlı Kavşağı Alt Geçitli Olacak :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Karamanlı Kavşak çalışmasına başladı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un önemli projeleri arasında yer alan yeni Karamanlı Kavşağı çalışması tüm hızıyla devam ediyor. ALT GEÇİTLİ KAVŞAK Yapımına başlanan Kahramanmaraş ili Onikişubat İlçesi Adnan Menderes Bulvarı ve Kazım Karabekir Caddesi kesişiminde bulunan Karamanlı Kavşağı alt geçitli kavşak olarak düzenlenecek. Şekerdere Caddesi ve ... Devamını Oku »

Onlarca İş Makinası Kuzey Çevre Yolunda

Onlarca İş Makinası Kuzey Çevre Yolunda :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Kuzey Çevre Yolu’nda yol yapım ve zemin sağlamlaştırma ile genişletme çalışmaları tüm hızıyla ilerliyor. Şehrin en doğusu Gaziantep yolundan başlayıp Kılavuzlu mevkiinde Kayseri yoluna bağlanacak olan Kuzey Çevre Yolu şehrin doğusuyla batısını bağlayacak. Kuzey çevre yolunda birkaç noktada çalışmalar devam ederken yolun tamamı yaklaşık 30 kilometrelik bir ... Devamını Oku »

Pütürge’deki ölüm yolu genişletiliyor

Pütürge’deki ölüm yolu genişletiliyor :Malatya Büyükşehir Belediyesi Pütürge ilçesinde25 kilometreuzunluğundaki grup yolunu genişletiyor. Pütürgelilerin ölüm yolu olarak ifade ettiği ve yıllardır yapılmasını beklediği3 metregenişliğindeki yolu Büyükşehir Belediyesi9 metregenişliğine çıkarıyor. Uzunkoru, Örencik, Yamaç, Köklükaya mahallelerinin ulaşımını sağlayan ve Diyarbakır’ın Çüngüş ilçesine bağlanan yolun 11 kilometrelik bölümü genişletildi. 14 kilometrelik bölümde ise çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Genişlik 12 metreye kadar çıkıyor Derin ... Devamını Oku »

Malatya Akçadağda yol çalışmaları bitti!

Malatya Akçadağda yol çalışmaları bitti :Malatya Büyükşehir Belediyesi Akçadağ ilçesine bağlı Ören ve Bölüklü mahallerinin yollarını asfaltladı. Yol yatırım ve hizmetlerine hızlı bir şekilde devam eden Büyükşehir Belediyesi Ören mahallesinde 8 kilometre,Bölüklü Mahallesinde ise 4.5 kilometrelik sıcak asfalt serimi yaptı. Ören mahalle içi yolları baştan aşağı yenilenirken, Bölüklü mahalle içinde1.5 kilometre grup yolunda ise 3 kilometrelik asfalt serimi yapıldı. Bu ... Devamını Oku »