Pazar , 20 Ağustos 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu

Karayolu

Otoyol bağlantı yolunda hedef 2018 olarak belirlendi

4’üncü Bölge Müdürlüğü otoban bağlantı yolunun hızla tamamlanması için yüklenici firmanın ikmal ihalesini de 2018 yılında yapacak Düzce’nin ve Düzce Belediyesi’nin en önemli projeleri arasında yer alan Düzce Merkez-TEM bağlantı yolunun hızla tamamlanabilmesi için yüklenici firmanın ikmal ihalesi 2018 yılında yapılacak. Bu arada bölgede imar planları ile alan içindeki kamulaştırma çalışmaları eş zamanlı olarak yürütülüyor. Düzce Belediyesi Otoban projesi için ... Devamını Oku »

Başkan Atilla, asfalt çalışmasını denetledi

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Kayapınar ilçesi Fırat Bulvarı’nda başlayan sıcak asfalt çalışmasını denetledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, belediyenin hizmetlerini denetlemeye devam ediyor. Kent merkezinde 500 bin ton hedefiyle başlatılan sıcak asfalt çalışması, bulvar, cadde ve sokaklarda devam ederken, Başkan Atilla, Kayapınar ilçesi Fırat Bulvarı’nda başlayan asfalt çalışmasını yerinde denetledi. Asfalt çalışmasına ilişkin birim amirlerinden bilgi alan Başkan ... Devamını Oku »

Bilecik’te asfalt yama ve kilit parke taşı çalışmaları devam ediyor

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, tarafından kentin çeşitli yerlerindeki asfalt yama ve kilit parke taşı çalışmaları devam ediyor. Şehrin birçok noktasındaki çalışmalar ile kentin imar ve ihyası anlamında güzel çalışmalara imza atan Bilecik Belediyesi tarafından şehir merkezindeki birçok noktada asfalt yama ve kilit parke taşı çalışmaları devam ediyor. Vatandaşlarımızın daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşımlarını sağlamak amacıyla ... Devamını Oku »

Koldere-Yeşilköy Arası Asfaltlandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı ilçesi Koldere Mahallesi ile Şehzadeler ilçesi Yeşilköy Mahallesi arasındaki, çiftçilerin yoğun olarak kullandığı bağlantı yolunu asfaltla buluşturdu. İl genelinde yolların kalitesini ve güvenliğini arttırmak için çalışmalar sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, kendi ekipleriyle gerçekleştirdiği asfalt atımına ara vermiyor. Bu kapsamda Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, Saruhanlı ilçesi Koldere Mahallesi ile Şehzadeler ilçesi Yeşilköy Mahalleleri arasındaki ... Devamını Oku »

Gazi Lisesi Kavşağı’na Altgeçit Geliyor

Şehir trafiğini rahatlatmak adına birbiri ardına önemli projeleri hayata geçiren Başkan Sami Aydın yönetimindeki Sivas Belediyesi, Gazi Lisesi Kavşağı’nda yürütmüş olduğu altgeçit çalışmasına devam ediyor. İlki Halfelik Kavşağı’nda yapılan altgeçit çalışması şehirde ikinci olarak Gazi Lisesi Kavşağı’nda yapılıyor. Bu projeyle eş zamanlı olarak yürütülen Yukarı Tekke Kavşağı altgeçit projesi de şehirdeki üçüncü altgeçit olacak. Yapılan tünel, köprü, kavşak ve altgeçitlerle ... Devamını Oku »

Hendek Çakallık’a sıcak asfalt

Şehir genelinde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarının Hendek Çakallık Mahallesi’nde sürdürüldüğünü söyleyen YOLBAK Dairesi Başkanı Akbulut, Çakallık köprülerinin ve bağlantı yollarının sıcak asfaltla buluşturulduğunu, çalışmaların güzergahın devamında süreceğini belirtti. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri şehir genelinde sıcak asfalt serim işlemlerini sürdürüyor. Bu kapsamda ekiplerin Hendek Çakallık Mahallesi’nde çalışmalara devam ettiklerinin bilgisini veren YOLBAK Dairesi Başkanı ... Devamını Oku »