Cuma , 28 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu

Karayolu

Tokat Belediyesi 2017 yılında 50 Km asfalt yapacak

Tokat Belediyesi 2017 yılında 50 Km asfalt yapacak :Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu Tokat Belediyesi olarak 2017 yılında 50 Km asfalt yapacaklarını belirterek, gerekli hazırlıkların tamamlandığını söyledi. Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Tokat Belediyesi kum ocağı mevkinde yeni şantiye binası alanında yaptığı incelemeler sonrasında 50 Km asfalt için yapılan hazırlıkları kontrol etti. Başkan Eroğlu basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 2017 ... Devamını Oku »

Alanyada Yayla Yolları Yaza Hazır

Alanyada Yayla Yolları Yaza Hazır :Alanya’nın her noktasında hizmetlerini sürdüren Alanya Belediyesi kış aylarında kar ve aşırı yağışlardan dolayı kapanan yayla yollarını ulaşıma açtı. Fen İşleri Müdürlüğü ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekiplerinin birlikte yürüttüğü çalışmalarla, Gökbel-Çökele Yaylası ile Sarımut-Sülüklü-Gökbel bağlantı yolları ulaşıma açıldı. Ayrıca kırsal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı ekipler, Koçdavut-Sapadere-Seki-Tokar-Sögüt-Çamlıca yolu da vatandaşların hizmetine sunuldu. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat ... Devamını Oku »

Batmanda Kapalı Sokak ve Yollar Ulaşıma Açılıyor

Batmanda Kapalı Sokak ve Yollar Ulaşıma Açılıyor :Batman Belediyesi, İmar planında yol olarak yer alan fakat henüz ulaşıma açılmamış cadde ve sokakları tek tek belirleyerek araç ve yaya kullanımına açıyor. Batman’da her yıl çok sayıda yeni araç kent trafiğine dahil olurken, Belediye oluşan araç fazlalığı nedeniyle şehrin mevcut cadde ve sokaklarını destekleyici yeni yolların oluşturulmasına gidiyor. İmar planında cadde veya ... Devamını Oku »

Şanlıurfada Toplu Taşıma Araçlarına Revizyon

Şanlıurfada Toplu Taşıma Araçlarına Revizyon :Toplu taşımayı kullanan yolcuların daha konforlu yolculuk yapabilmeleri için çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yeni aldığı araçların yanı sıra mevcut araçlarında da revizyona gidiyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kuruluşu BELSAN, Ulaşımda vatandaşlara daha iyi ve konforlu hizmet verebilmek amacıyla yenilenmeye devam ediyor. Günlük olarak 190 bin kişilik taşıma kapasitesine sahip olan BELSAN Ulaşım filosunun ilk etapta ... Devamını Oku »

Başkan Atilla, asfalt çalışmasını denetledi

Başkan Atilla, asfalt çalışmasını denetledi :Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Merkez Yenişehir ilçesinin cadde ve sokaklarında yürütülen asfalt çalışmasını denetledi. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, belediyenin hizmet alanlarını denetlemeye devam ediyor. Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesi’nin Merkez Yenişehir ilçesi Rızvanağa Caddesi’nde yürütülen asfaltlama çalışmasını denetledi. Asfaltlanan sokakları dolaşan Başkan Atilla, çalışmalar hakkında birim amirlerinden bilgi aldı. Başkan Atilla, işçilerle ... Devamını Oku »

Rızvanağa Caddesi asfaltlandı

Rızvanağa Caddesi asfaltlandı :Kent merkezine 2017 yılı içinde 500 bin ton sıcak asfalt serme ve kırsal ilçelerde ise bin 100 kilometrelik yolda sathi kaplama yapma hedefiyle sezonu açan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ilçesi Rızvanağa Caddesi’ne bin 500 ton sıcak asfalt serdi. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, kentin cadde, sokak ve bulvarlarında başlattığı asfalt çalışması aralıksız bir şekilde devam ediyor. Asfaltlama çalışmasına Yenişehir ... Devamını Oku »