Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Akaryakıt

Akaryakıt

Rosneft ve Demirören Grubu arasında motorin anlaşması

Rosneft ve Demirören Grubu arasında motorin anlaşması : Rosneft, Demirören’e yıllık 550 bin ton motorin sevkiyatı gerçekleştirecek. Demirören Holding Grup şirketi Total Oil Türkiye A.Ş. ve Rosneft Grup şirketi Petrocas Energy arasında Türkiye’ye motorin sevkiyatı konusunda anlaşma imzalandı. Söz konusu anlaşma Ekim 2016 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilen Dünya Enerji Kongresi’nde tarafların petrol ürünlerinin tedariği ve işbirliği konularında ana hatları ile mutabık ... Devamını Oku »

Opet’in reklam yüzü olan Arda Turan İstanbul’da akaryakıt istasyonu açacak

Opet’in reklam yüzü olan Arda Turan İstanbul’da akaryakıt istasyonu açacak :Türk futbolunun en başarılı ismi Arda Turan akaryakıt sektörüne giriyor. Opet ile bir yıllık anlaşma yaparak iki reklam filmi çeken Arda Turan, İstanbul’da da Opet akaryakıt istasyonu açmak için şirketten yer bekliyor. Türk futbolunun dünyaca ünlü yıldızı Barcelonalı Arda Turan, Opet ile yeşil sahalardan akaryakıt sektörüne transfer oldu. Opet’le geçen ... Devamını Oku »

Shell Aydın Söke Çıkışı İstasyonu Hizmete Açıldı

Shell Aydın Söke Çıkışı İstasyonu Hizmete Açıldı :İstasyon ağını genişletmeyi sürdüren akaryakıt ve madeni yağ pazarının en beğenilen şirketlerinden Shell & Turcas’ın* yeni adresi Aydın Söke çıkışı istasyonu oldu. Ürün ve hizmet kalitesiyle akaryakıt sektörünün en beğenilen şirketlerinden biri olan Shell & Turcas, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her noktada hizmet verebilmek için Türkiye’nin farklı noktalarında yeni istasyonlar açmaya devam ediyor. Bu ... Devamını Oku »

Ankara Mamak’a Shell & Turcas ’tan yeni istasyon

Ankara Mamak’a Shell & Turcas ’tan yeni istasyon :İstasyon ağını genişletmeyi sürdüren akaryakıt ve madeni yağ pazarının en beğenilen şirketlerinden Shell & Turcas’ın yeni adresi Ankara Mamak oldu. Ürün ve hizmet kalitesiyle akaryakıt sektörünün en beğenilen şirketlerinden biri olan Shell & Turcas, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her noktada hizmet verebilmek için Türkiye’nin farklı noktalarında yeni istasyonlar açmaya devam ediyor. Bu kapsamda ... Devamını Oku »

Shell İzmit Kanlıbağ istasyonu açıldı

Shell İzmit Kanlıbağ istasyonu açıldı :İstasyon ağını genişletmeyi sürdüren akaryakıt ve madeni yağ pazarının en beğenilen şirketlerinden Shell & Turcas’ın* yeni adresi İzmit Kanlıbağ oldu. Ürün ve hizmet kalitesiyle akaryakıt sektörünün en beğenilen şirketlerinden biri olan Shell & Turcas, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her noktada hizmet verebilmek için Türkiye’nin farklı noktalarında yeni istasyonlar açmaya devam ediyor. Bu kapsamda yatırımlarına devam eden ... Devamını Oku »

Volvo Truck ve Shell, ağır yük kamyonlarında LNG kullanımı için global bir anlaşma imzaladı

Volvo Truck ve Shell, ağır yük kamyonlarında yakıt olarak LNG kullanımına başlama ve bunu dünyaya tanıtma konusunda global bir anlaşma imzaladı.Volvo’nun yeni “metan dizel” konsepti ile LNG yakıtlar dizel motorlarda kullanılabilecek. Shell’in de LNG konusundaki geliştirme ve altyapı çalışmaları devam etmekte. Anlaşmayla birlikte iki şirket birbirlerinin aktivitelerini destekleyecek ve ulaşım sektöründe LNG kullanımını yaygınlaştırmaya çalışacak. Anlaşmanın hayata geçirilmesi için seçilen ilk yerler Avrupa ve ABD pazarları olacak. Kaynak :www.yatirimlar.com Devamını Oku »