Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Altgeçit

Altgeçit

Tulumba Bat-Çık Yaya Alt Geçidi Sanat Galerisine Dönüştü

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Tulumba Bat-Çık Yaya Alt Geçidi’nin batı yönü ‘Geçit Sanat Sergi Salonu’na dönüştürüldü. Sanatın ve sanatçının yanında yer alan ve onlara yönelik hizmetlerini her daim sürdüren Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Kilikya Sanat Atölyesi’nde ressam olan Mustafa Özdemir’in isteğini kırmadı. Özdemir’in isteği üzerine ekipleri harekete geçiren Başkan Kocamaz, Tulumba Bat-Çık Yaya Alt Geçidi’ni ‘Geçit Sanat Sergi ... Devamını Oku »

Yukarı Tekke Alt Geçidi Trafiğe Açıldı

Yukarı Tekke kavşağında trafiği rahatlatma adına Sivas Belediyesi’nin hayata geçirdiği alt geçit projesi trafiğe açıldı. Çift şeritli olarak 4 ay gibi kısa bir süre içerisinde inşa edilen alt geçit projesi, kavşakta oluşan trafik yoğunluğunu ortadan kaldırdı. Böylece araç sürücüleri ve bölge halkı rahat bir nefes aldı. Asfalt çalışmalarının ardından yol çizgileri ve modern aydınlatma unsurları tamamlanan alt geçit, geceleri ise ... Devamını Oku »

Yukarı Tekke Alt Geçidi Tamamlandı

Sivas Belediyesi’nin trafiği rahatlatma adına Yukarı Tekke kavşağında hayata geçirdiği alt geçit projesi tamamlandı. 4 ay gibi kısa bir süre içerisinde gidiş-geliş çift şeritli olarak inşa edilen alt geçit projesi, kavşakta oluşan trafik yoğunluğunu ortadan kaldırarak sürücü ve yayalara rahat bir nefes aldıracak. İstiklâl Caddesi’nden gelen araçlar doğrudan Yukarı Tekke Kavşağı’nın altından 80. Yıl Bulvarı’na geçebilecek. Ters istikametten gelen araçlarda ... Devamını Oku »

Düzce Belediyesi Karayollarından Alt Geçit Talep Edecek

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce şehir merkezinin ortasından geçen D-100 ve D-655 Karayolları üzerine yaya ve araçlar için alt geçitler yapılması için Karayolları Genel Müdürlüğüne talepte bulunacağını açıkladı. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce şehir merkezinin düzenli bir şekilde yapılaşması ve şehir bütünlüğünün sağlanması amacıyla projeler hazırlamaya devam ediyor. Özellikle vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Ay, merkez mahalleler arasında yaya ... Devamını Oku »

Yukarı Tekke alt geçidi hafta sonu açılacak

Sivas Belediyesi tarafından Yukarı Tekke Alt geçit ve kavşak çalışmasında sona yaklaşıldı. Alt geçidin asfalt çalışmalarını gerçekleştiren Belediye ekipleri hafta sonuna kadar alt geçidi trafiğe açacak. Sivas Belediyesi şehrin ulaşım noktasında sorunlu olan kavşaklarında başlattığı düzenlemeleri bir bir hayata geçiriyor. Bu çerçevede Yukarı Tekke Alt geçidinde de hummalı bir çalışma gerçekleştiren Sivas Belediyesi’ne bağlı ekipler, alt geçitte asfaltlama çalışmalarına başladı. ... Devamını Oku »

Ofis Altgeçidi tamamlandı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ofis Altgeçidin duvarlarını, kaldırımlarını, altyapısını yeniledi, yaya geçidini ışıklandırarak aktif hale getirdi ve geçidin 2 tarafının dış cephelerini kentin tarihi figürleriyle süsleyerek tamamladı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir ile Bağlar ilçelerini birbirine bağlayan ve üzerinden tren rayının geçtiği Ofis Altgeçidin tüm yapı malzemelerini yenileyerek tamamladı. Hizmete giren altgeçidin dış cephe duvarlarına 3 bin 26 metrekare prekast duvar döşendi. ... Devamını Oku »