Salı , 27 Haziran 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Altgeçit

Altgeçit

Alt Geçit İhaleleri Başladı

Alt Geçit İhaleleri Başladı :Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in Ulaşım Yılı ilan ettiği bu yıl içinde sekiz ayrı yerde alt geçit yapılacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in Ulaşım Yılı ilan ettiği bu yıl içinde sekiz ayrı yerde alt geçit yapılacak. Bu kapsamda alt geçit ihaleleri Kocasinan Bulvarı-Fuzuli Kavşağı alt geçidiyle başladı. Kocasinan Bulvarı-Fuzuli Kavşağı’na yapılacak olan alt geçidin ihalesine ... Devamını Oku »

İkiçeşmelik’teki yaya altgeçidi yepyeni bir çehreye büründü

İkiçeşmelik’teki yaya altgeçidi yepyeni bir çehreye büründü :İzmir Büyükşehir Belediyesi, geçmişi çok uzun yıllara dayanan İkiçeşmelik’teki yaya altgeçidini yepyeni bir çehreye büründürdü. “İzmir Deniz” projesi kapsamında yeniden ele alınan altgeçidin duvarları, kentin ruhunu yansıtan mozaiklerle süslendi. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İkiçeşmelik’teki Kestelli Şerife Eczacıbaşı Ortaokulu’nu yukarı mahallelere bağlayan yaya altgeçidinde oluşturduğu mozaik duvar sanatı uygulaması, geçidi kullanan vatandaşların beğenisini topladı. İzmir’in ... Devamını Oku »

Karaman devlet hastanesi önünde alt geçit çalışmalarına başladı

Karaman devlet hastanesi önünde alt geçit çalışmalarına başladı :Karaman Belediyesi, devlet hastanesi önündeki yaya ve araç trafiğini daha güvenli hale getirmek amacıyla projelendirdiği alt geçit çalışmalarına başladı. Şehrin ihtiyaçları doğrultusunda yeni projeleri hayata geçirmeye devam eden Karaman Belediyesi, devlet hastanesi önünde alt geçit çalışmalarına başladı. Bu proje ile yaya ve araç trafiğinin yoğunlaştığı devlet hastanesi önündeki karmaşa ve tehlike son ... Devamını Oku »

Kayseri Büyükşehir Alt Geçitlere Başlıyor

Kayseri Büyükşehir Alt Geçitlere Başlıyor : Kayseri Büyükşehir Belediyesi bu yıl yapacağı altı alt geçitten ilkinin ihalesini 26 Mayıs’ta yapacak. Kayseri Büyükşehir Belediyesi bu yıl yapacağı altı alt geçitten ilkinin ihalesini 26 Mayıs’ta yapacak. Alt geçitlerin tamamı Mayıs ve Haziran aylarında ardı ardına ihaleye çıkacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bu yılı ulaşım yılı ilan ettiklerini açıklamış ve ulaşım alanında ... Devamını Oku »

Ankara Büyükşehirden Modern Teknolojiyle Kolay Temizlik

Ankara Büyükşehirden Modern Teknolojiyle Kolay Temizlik :Ankara Büyükşehir Belediyesi, modern temizlik araçlarıyla, kent temizliğinin hızlı ve güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekipleri, her gün 60’a yakın ekiple, kent genelindeki temizlik çalışmalarını yürütüyor. Ekipler, beton bariyerler ile geniş yüzeyli altgeçit duvarlarını sulu sistemli, özel temizleme araçlarıyla temizliyor. Kent Estetiği Dairesi temizlik ekipleri, kış şartlarında daha fazla ... Devamını Oku »

Ankara Büyükşehir’den Alt Geçitlere Yalıtım Kaplaması

Ankara Büyükşehir’den Alt Geçitlere Yalıtım Kaplaması :Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara’da trafik yükünü önemli ölçüde rahatlatan alt-üst geçitleri, daha modern, kullanışlı ve estetik hale getiriyor. Kent Estetiği Daire Başkanlığı, bu amaçla Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) üzerinde bulunan Alparslan Türkeş Alt Geçidi ile Taurus AVM önünde yer alan Melikşah Köprüsü Altgeçidi’nde kompozit cephe kaplaması çalışması gerçekleştirdi. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri de ... Devamını Oku »