Çarşamba , 23 Ağustos 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Altgeçit

Altgeçit

Gazi Lisesi Kavşağı’na Altgeçit Geliyor

Şehir trafiğini rahatlatmak adına birbiri ardına önemli projeleri hayata geçiren Başkan Sami Aydın yönetimindeki Sivas Belediyesi, Gazi Lisesi Kavşağı’nda yürütmüş olduğu altgeçit çalışmasına devam ediyor. İlki Halfelik Kavşağı’nda yapılan altgeçit çalışması şehirde ikinci olarak Gazi Lisesi Kavşağı’nda yapılıyor. Bu projeyle eş zamanlı olarak yürütülen Yukarı Tekke Kavşağı altgeçit projesi de şehirdeki üçüncü altgeçit olacak. Yapılan tünel, köprü, kavşak ve altgeçitlerle ... Devamını Oku »

Sivas’ın İlk Alt Geçidi Törenle Açıldı

Her geçen gün artan araç sayısıyla beraber sıkışan trafiğe çözüm üretmek için birbirinden önemli projeleri hayata geçiren Sivas Belediyesi, şehirdeki ilk battı-çıktı diye tabir edilen alt geçit çalışmasını Halfelik Kavşağı’nda tamamladı. Yapılan projeyle, Yenişehir-Sanayi arasındaki yol, Aksu’nun her iki tarafından karşılıklı yer altına alınarak bölgedeki trafik yoğunluğu ortadan kaldırılmış oldu. Bu önemli hizmetin resmi açılış töreni ise Vali Vekili Zihni ... Devamını Oku »

Karaman’da Larende Alt Geçidinde Çalışmalar Hızlandı

Karaman Belediyesi ve TCDD Genel Müdürlüğü işbirliğinde projelendirilerek yapımına başlanan Larende Alt Geçidi’nde çalışmalar hızlandı. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Başkan Yardımcısı Duran Kabaağaç ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Sarı ile birlikte çalışmaları inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Karaman Belediyesi ve TCDD işbirliğiyle yapımına başlanan Larende alt geçidinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Alt geçidin yapıldığı alanda çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan; ... Devamını Oku »

Başkan Çelik, Kocasinan Bulvarı’ndaki alt geçit çalışmalarını inceledi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, sık sık sahaya çıkarak yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor. Başkan Çelik, Kocasinan Bulvarı, Fuzuli Kavşağı’nda başlayan alt geçit çalışmalarını takip etti. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Kocasinan Bulvarı’nda üç kavşağı kapsayan alt geçit projelerinden ilki olan Fuzuli Kavşağı’nda alt geçit çalışması başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Fuzuli Kavşağı’ndaki çalışmaları izleyerek, incelemelerde bulundu. Alt geçit için ... Devamını Oku »

Kayseri’nin En Uzun Alt Geçidi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kayseri’nin en uzun alt geçidi olacak olan Kocasinan Bulvarı’ndaki alt geçidin ihalesini yaptı. Projenin tamamlanmasıyla Tuna Kavşağı ve 30 Ağustos Kavşağı birlikte alttan geçilecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in Ulaşım Yılı ilan ettiği 2017 yılında ulaşım yatırımları devam ediyor. Kocasinan Bulvarı’nda katlı kavşakları geçen yıl tamamlayarak hizmete açan Büyükşehir Belediyesi bu yıl da üç önemli kavşağı programına ... Devamını Oku »

Başkan Çelik’ten Gece Denetimi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kocasinan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda yapılacak olan alt geçit çalışmalarının trafiği engellememesi için yan yollar açıyor. Büyükşehir Belediyesi Kocasinan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda yapılacak olan alt geçit çalışmalarının trafiği engellememesi için yan yollar açıyor. Başkan Mustafa Çelik, çalışmaların yapıldığı bölgelerde gece yarısı incelemeler yaptı. Büyükşehir Belediyesi’nin Kocasinan Bulvarı’nda yapacağı üç ayrı ka Fuzuli ... Devamını Oku »