Cuma , 28 Nisan 2017
Son Dakika
Anasayfa » Sistemler » Karayolu » Altgeçit

Altgeçit

Ankara Büyükşehirden Modern Teknolojiyle Kolay Temizlik

Ankara Büyükşehirden Modern Teknolojiyle Kolay Temizlik :Ankara Büyükşehir Belediyesi, modern temizlik araçlarıyla, kent temizliğinin hızlı ve güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekipleri, her gün 60’a yakın ekiple, kent genelindeki temizlik çalışmalarını yürütüyor. Ekipler, beton bariyerler ile geniş yüzeyli altgeçit duvarlarını sulu sistemli, özel temizleme araçlarıyla temizliyor. Kent Estetiği Dairesi temizlik ekipleri, kış şartlarında daha fazla ... Devamını Oku »

Ankara Büyükşehir’den Alt Geçitlere Yalıtım Kaplaması

Ankara Büyükşehir’den Alt Geçitlere Yalıtım Kaplaması :Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara’da trafik yükünü önemli ölçüde rahatlatan alt-üst geçitleri, daha modern, kullanışlı ve estetik hale getiriyor. Kent Estetiği Daire Başkanlığı, bu amaçla Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) üzerinde bulunan Alparslan Türkeş Alt Geçidi ile Taurus AVM önünde yer alan Melikşah Köprüsü Altgeçidi’nde kompozit cephe kaplaması çalışması gerçekleştirdi. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri de ... Devamını Oku »

Şehit Er Ali Çelik Altgeçidi Törenle Açıldı

Şehit Er Ali Çelik Altgeçidi Törenle Açıldı : İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZBAN’la birlikte hızlı, ekonomik ve konforlu ulaşıma kavuşan Torbalı’yı bir hizmetle daha buluşturdu. Tepeköy Mahallesi’nde İZBAN hattının ayırdığı iki sokak, karayolu ve yaya altgeçidiyle birbirine bağlandı. Başkan Aziz, Şehit Er Ali Çelik’in adı verilen altgeçidin açılışında vatan için canını veren tüm şehitleri anarak, sınır ötesinde savaşan askerlere selam gönderdi; ... Devamını Oku »

İzmir Büyükşehir’den şehit babasını duygulandıran sürpriz

İzmir Büyükşehir’den şehit babasını duygulandıran sürpriz :1997 yılında Hakkari Yüksekova’da vatani görevini yaparken şehit olan Ali Çelik’in adı, memleketi Torbalı’da, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yaptırdığı karayolu altgeçidinde yaşatılacak. Perşembe günü açılışı yapılacak altgeçide oğlunun adının verilmesi nedeniyle buruk bir mutluluk yaşayan şehit babası Osman Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na duyarlılığı nedeniyle teşekkür etti. İzmir Büyükşehir Belediyesi, Torbalı Tepeköy Mahallesi’nde İZBAN ... Devamını Oku »

Karaman Belediyesinden Devlet Hastanesi Önüne Yaya Alt Geçidi

Karaman Belediyesinden Devlet Hastanesi Önüne Yaya Alt Geçidi :Karaman Belediyesi, yaya ve araç trafiğinin oldukça yoğun olduğu devlet hastanesi önüne yaya alt geçidi yapmak için kolları sıvadı. Hastane alt geçit projesi ihalesi 20 Şubat 2017’de yapılacak. Şehrin ihtiyaçları doğrultusunda yeni projeler üretmeye devam eden Karaman Belediyesi şimdi de devlet hastanesi önüne yaya alt geçidi yapacak. Bu proje ile yaya ve ... Devamını Oku »

İzmir Torbalı’da, taşıt alt geçidi açılış için gün sayıyor

İzmir Torbalı’da, taşıt alt geçidi açılış için gün sayıyor : İZBAN’ın ilçeye ulaşmasıyla toplu ulaşımda yeni bir döneme giren Torbalı’da, Büyükşehir Belediyesi’nden karayolu trafiğini rahatlatacak bir hamlesi olan Muratbey Mahallesi ile Tepeköy Mahallesi’ni birleştiren taşıt alt geçidi tamamlandı TCDD ortaklığındaki İZBAN’la Torbalı’yı hızlı ve konforlu ulaşım imkanına kavuşturan İzmir Büyükşehir Belediyesi, ilçeye yeni bir taşıt altgeçidi daha kazandırdı. Tepeköy Mahallesi ... Devamını Oku »